Na terenie województwa lubelskiego odnotowano sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

– Potwierdzone wyniki zakażenia dotyczą kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu lubelskiego w stanie poważnym, kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu zamojskiego w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu chełmskiego w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

Obecnie na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 54 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 2 osoby zmarłe.

Aktualnie 15 osób jest hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, 4087 osób jest poddanych kwarantannie, a 5571 osób jest objętych nadzorem służb sanitarnych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments