We wtorek (16 lutego) w siłowni Etos Fit odbył się wylicytowany przez mieszkańca Lublina trening z piłkarskim Motorem Lublin i aktorką Katarzyną Bujakiewicz. Wylicytowany trening zasilił konto zmagającej się z SMA Niny Słupskiej.

– Wylicytowałem trening, bo chciałem pomóc małej dziewczynce. Jestem męskim fryzjerem, więc znam się z chłopakami, bo większość drużyny się u mnie strzyże. Przy okazji można pomóc – cieszy Szymon Tarczyński, mieszkaniec Lublina, który wylicytował trening z Motorem Lublin za kwotę 650 zł.

Przedmioty, treningi charytatywne i różnorodne vouchery można cały czas licytować na grupie na Facebooku Nineczka Kropeczka SMA – Licytacje. Wśród przedmiotów znajdują się m.in. treningi golfowe i tenisowe z Kabaretem Smile, rakieta z autografem Igi Świątek czy płyty od lubelskich artystów.

Nina Słupska z Lublina cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jest to choroba genetyczna, która nieleczona prowadzi do niepełnosprawności. Dziewczynka potrzebuje najdroższego leku świata. Jej rodzice nie ustają w staraniach, by zdobyć 9 mln zł, bo taki jest jego koszt. Wspierają ich znani i lubiani artyści z Lublina, ale i całej Polski.

Fot. Dominika Polonis

1Zobacz galerię zdjęć

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments