Mamy 157 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Potwierdzone przypadki dotyczą: 103 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. dolnośląskiego, 14 osób z woj. śląskiego, 9 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego, opolskiego i lubuskiego.

– Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem w naszym województwie dotyczą mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z powiatu lubelskiego w stanie średnim, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz kobiety w przedziale wieku 41-60 z powiatu chełmskiego w stanie dobrym, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego. 

Jednocześnie resort podał, że w szpitalu w Warszawie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna, który był w ciężkim stanie i miał choroby współistniejące.

Obecnie na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 87 przypadków zakażenia koronawirusem (w tym 3 osoby zmarłe). Na terenie kraju liczba zakażonych wynosi 1638 (w tym 18 osób zmarło).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments