Liderka zespołu Bajm, Beata Kozidrak zachęca do mycia rąk przez 30 sekund w rytm jej piosenki „Biała Armia”. Artystka na swoim fanpage’u na Facebooku opublikowała film, w którym śpiewa refren utworu i myje ręce. Ma to zachęcić ludzi do przestrzegania zasad higieny, by nie zarazili się groźnym wirusem.

Jak policzyć 30 sekund mycia rąk? Trzeba dwa razy w myślach zaśpiewać słowa: „Jesteś sterem, białym żołnierzem, nosisz spodnie więc walcz! Jesteś żaglem, szalonym wiatrem, Twoja siła to skarb.” Takie słowa można było czytać na obrazku, który zaczął krążyć w sieci, gdy ludzi ogarnął strach przed koronawirusem. Dzięki tej poradzie wiemy, że ręce myjemy dokładnie przez taki czas, jaki jest to zalecane.

Tylko higiena nas uratuje! 😜🖐 Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli 🤪 Oznaczcie tylko hashtagiem #30SekundDlaZdrowia

Opublikowany przez Beata Kozidrak Wtorek, 10 marca 2020

– Tylko higiena nas uratuje. Uwielbiam Was za kreatywność. Teraz ja czekam na Wasze filmy. Wybierajcie piosenki z mojego repertuaru do woli! Oznaczcie tylko hashtagiem #30SekundDlaZdrowia – zachęca Beata Kozidrak na swoim fanpage.

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments