Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie zaprasza na bezpłatne konsultacje okulistyczne, organizowane przez Klinikę Okulistyki Ogólnej SPSK 1. Konsultacje odbędą się w sobotę (6 marca) i zorganizowane zostaną pod hasłem “Białe soboty okulistyczne w SPSK Nr 1”.

Akcja badań kierowana jest do dorosłych pacjentów, którzy mają zdiagnozowaną zaćmę i wciąż zwlekają z podjęciem decyzji o zabiegu lub do osób, które obserwują u siebie znaczne pogorszenie widzenia, obniżenie ostrości wzroku i liczą na szybką, trafną diagnozę oraz profesjonalne leczenie.

Z uwagi na pandemię organizatorzy proszą pacjentów o zgłaszanie się o wyznaczonych godzinach i respektowanie zasad epidemiologicznych obowiązujących w szpitalu.

O zaćmie, jej konsekwencjach oraz sposobach leczenia, a także akcji „Białych sobót okulistycznych” opowie kierownik Kliniki Okulistyki Ogólnej prof. dr hab. n.med. Robert Rejdak.

Na bezpłatne konsultacje można zapisać się w czwartek (4 marca) i piątek (5 marca) od godziny 9 do 14 pod numerami telefonu 81 53 28 601 oraz 81 53 28 036. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments