Był, będzie, jest, Motor RKS! Jubileuszowa wystawa w Galerii Ratusz

0
341

„Był, będzie, jest, Motor RKS!”. Okrzyk ten znają wszyscy kibice lubelskiego klubu. Historii Motoru Lublin poświęcona jest wystawa w Galerii Ratusz „Siedemdziesięciolatek z przyszłością”. Okazją do jej zorganizowania był ubiegłoroczny Jubileusz 70-lecia sekcji piłkarskiej Motor Lublin. Wystawę można oglądać do 26 lutego.

– Jubileusz jest doskonałą okazją do wspomnień, stąd również pomysł na wystawę, która przypomina najważniejsze sportowe momenty klubu. Nie ma chyba lublinianina, który nie kojarzyłby charakterystycznych żółto-niebiesko-białych barw. Wielu mieszkańców wspomina mecze Motoru rozgrywane na stadionie przy Al. Zygmuntowskich, na które zabierali ich rodzice albo dziadkowie – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Lublina. I dodaje: Klubowi życzymy kolejnego awansu, a kibicom i sympatykom wspaniałych sportowych emocji podczas spotkań naszej drużyny przy wypełnionych trybunach Areny Lublin.

Wystawę można oglądać do 26 lutego. Ze względu na stan epidemii dostępna jest dla zwiedzających po wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu. Zgłoszenia można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 pod numerem telefonu: 81 466 19 15.

Źródło: Biuro prasowe UM Lublin

Fot. Miasto Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments