Od soboty (9 maja) Centrum Spotkania Kultur w Lublinie ponownie udostępnia swoją przestrzeń zwiedzającym.

W związku ze zniesieniem części obostrzeń, w CSK zostaje otwarty między innymi Sklepik Kulturalny. Księgarnia będzie czynna przez cały tydzień w godzinach od 10 do 18. Wejście do budynku jest wyłącznie z placu Teatralnego od strony ulicy Radziszewskiego.

Otwarte zostaną również tarasy widokowe i Miejska Pasieka Artystyczna. Wejście na taras będzie możliwe tylko wydzieloną boczną klatką schodową przez patio CSK (od strony ul. Radziszewskiego). Osoby niepełnosprawne bądź z wózkami dziecięcymi będą miały możliwość skorzystania z windy po kontakcie z ochroną. Wejście będzie czynne codziennie od godziny 8 do 20.

Wstęp do budynku jest wolny z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: dezynfekcja rąk przed wejściem, zachowanie odległości pomiędzy zwiedzającymi minimum 2 metrów oraz konieczność zakrycia ust i nosa maseczką ochronną.

Obecnie w Centrum Spotkania Kultur możecie zwiedzić wystawę „Kształt Iluzji. Obraz w scenografii filmowej. Sobańska & Sławiński” oraz „Forma. Kolor. Kostium. Zofia de Ines”.

Zwiedzanie indywidualne będzie dostępne bezpłatnie od poniedziałku (11 maja). Natomiast jeśli ktoś chciałby zwiedzić wystawę w małej grupie jest to możliwe z zachowaniem zaleceń służb sanitarnych w dni powszednie o godzinie 10, 12 i 14, a także w weekendy o godzinie 14 i 16 wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym. Chęć zwiedzenia wystawy możecie zgłosić pod numerem: (81) 441 56 10 lub wysyłając wiadomość na adres: malgorzata.ploskon@spotkaniakultur.com.

Pozostałe przestrzenie w budynku CSK są w dalszym ciągu niedostępne dla zwiedzających.

Tarasy widokowe CSK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments