Felicjan Andrzejczak wystąpi w Lublinie

0
493

W piątek (9 października) w Studiu im. Budki Suflera w Radiu Lublin wystąpi Felicjan Andrzejczak, były wokalista Budki Suflera. Koncert odbędzie się z udziałem publiczności i rozpocznie się o godzinie 19.

Koncert będzie jednym z wydarzeń cyklu Nie tylko rock’n’roll. Felicjan Andrzejczak podczas swojej specjalnej, jubileuszowej trasy z okazji 40-lecia działalności artystycznej zaprosi publiczność na muzyczną podróż po jego hitach, które powstały na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Felicjan Andrzejczak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Jest on wykonawcą niezapomnianych przebojów takich jak Jolka, Jolka, Czas ołowiu, jak i Noc komety, które goszczą w sercach Polaków od pokoleń.

Felicjanowi towarzyszyć będzie zespół składający się ze znanych i cenionych muzyków sesyjnych: Piotra Nowaka, Joanny Dudkowskiej, Daniela Patalasa i Andrzeja Mazurka.

Bezpłatne zaproszenia możecie wygrać na antenie Radia Lublin. Koncert będzie transmitowany również na kanale YouTube i radiowym profilu Facebook.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments