Ingarden in the Saxon Garden. Rodzinny piknik filozoficzny w Lublinie

0
394

W sobotę (12 września) w Ogrodzie Saskim odbędzie się filozoficzny piknik rodzinny, podczas którego czekają na nas m.in. warsztaty oraz konkursy z nagrodami. Ingarden in the Saxon Garden rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 13.

Organizatorzy zaplanowali między innymi warsztaty, konkursy z nagrodami, własnoręczne malowanie toreb i filozofowanie pod chmurką. Piknik to okazja do wspólnego, międzypokoleniowego filozofowania w malowniczych przestrzeniach Ogrodu Saskiego.

W 2020 roku przypada 50. rocznica śmierci polskiego filozofa, Romana Ingardena. Bieżący rok został ogłoszony przez Sejm RP jego imieniem. Organizatorzy wydarzenia chcą więc wykorzystać tę okazję do upowszechnienia wiedzy o jego postaci wśród mieszkańców Lublina.

Warsztaty będą odbywać się na świeżym powietrzu. Grupy uczestników będą liczyć 20 osób. Warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie deklaracji potwierdzającej stan zdrowia, posiadanie maseczki, zachowanie bezpiecznej dwumetrowej odległości. Organizator zapewnia środki do dezynfekcji rąk. Prowadzący i organizatorzy również będą mieli na sobie maseczki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na warsztaty możecie się zapisać pod adresem mailowym: olga.tuznik@academicon.pl z dopiskiem: „piknik – warsztaty”. Liczba miejsc ograniczona.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments