Radio Lublin w końcu może zaprosić mieszkańców na pierwszy po zniesieniu obostrzeń koncert z publicznością. W piątek (25 czerwca) na scenie Studia im. Budki Suflera wystąpi Kasia Kowalska. Początek wydarzenia o godzinie 19.

Kasia Kowalska to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jest jedną z najbardziej znanych i charyzmatycznych postaci na polskiej scenie muzycznej, na której jest obecna od 27 lat. Jej twórczość od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów jak i branży muzycznej.

W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, statuetkę MTV European Music Awards „Dla najlepszego polskiego artysty” oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy jej album pokrył się platyną lub złotem. W 2018 roku Kasia Kowalska wydała nowy album, Aya. Otrzymała za niego złotą płytę oraz dwie nominacje do Fryderyków. W 2019 roku ukazał się kolejny, koncertowy, album ze słynnego na całym świecie cyklu MTV Unplugged. Piosenką promującą to wydawnictwo jest duet ze Stanisławem Soyką Tolerancja.

Podczas koncertu w Radiu Lublin nie zabraknie największych przebojów artystki, jak Prowadź mnie, A to co mam, Spowiedź, Być tak blisko, Oto ja, Co może przynieść nowy dzień, Coś optymistycznego. W Lublinie wokalistka wraz ze swoim zespołem proponuje koncert pełen emocji, niezwykłej energii i wielu przebojów.

Udział w koncercie jest bezpłatny. Bezpłatne zaproszenia na wydarzenie można wygrać wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
popta
popta
1 rok temu

Pełne info na ten temat – https://goingapp.pl/kup-bilety/lato-na-pradze-kasia-kowalska/sierpien-2021 Jeszcze latem ma się dziać. Fajnie, że powróciła normalność i odpowiedni kierunek. Można się fajnie bawić i to jest najważniejsze. A jak wy to widzicie?