Kino Centrum Kultury zaprasza na seanse. Repertuar na najbliższy tydzień

0
456

Kino Centrum Kultury zaprasza na cykl letnich seansów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Kino CK prezentuje różnorodne filmy, skierowane do osób w każdym wieku, ciekawych świata, ceniących ambitne propozycje, które pragną być na bieżąco z filmowymi nowościami. Równocześnie Kino Centrum Kultury podąża za trendami – tworzy cykle odpowiadające na konkretne zainteresowania.

Zobaczcie, co będzie można obejrzeć w najbliższym tygodniu (28.06-2.07).

Piątek, 28 czerwca, godz. 19.00 – „Rocketman”, reż. Dexter Fletcher

Historia życia Eltona Johna ukazująca artystę od jego najmłodszych lat w Królewskiej Akademii Muzycznej po długoletnią współpracę z autorem tekstów, Berniem Taupinem.

Sobota, 29 czerwca, godz. 17.00 –Rocketman”, reż. Dexter Fletcher

Sobota, 29 czerwca, godz. 19.00 – „Sauvage”, reż. Camille Vidal-Naquet

Léo mieszka na ulicy i żeby przeżyć, spotyka się z mężczyznami za pieniądze. Kocha się w chłopaku, który go ochrania przed niebezpiecznymi ludźmi.

Niedziela, 30 czerwca, godz. 17.00 – „Gloria Bell”, reż. Sebastián Lelio

Gloria stara się żyć pełnią życia. Kiedy w jednym z nocnych klubów poznaje czarującego mężczyznę, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość.

Niedziela, 30 czerwca, godz. 19.00 – „Rocketman”, reż. Dexter Fletcher

Wtorek, 2 lipca, godz. 18.00 – Dyskusyjne Koło Filmowe Benshi: „Dzień na wyścigach”, reż. Sam Wood

Dr Hugo Hackenbush jest medycznym kierownikiem pewnego sanatorium. W wykonywaniu obowiązków nie przeszkadza mu fakt, że z wykształcenia jest weterynarzem – pensjonariusze ośrodka nie wiedzą, że prawdziwą specjalnością rzekomego doktora jest leczenie koni. Tymczasem pewien nikczemny bogacz planuje przejąć sanatorium, by urządzić w nim kasyno. Dr Hackenbush chce pomóc właścicielce lecznicy. Jedynym sposobem ocalenia sanatorium jest wygranie końskiej gonitwy o wielką stawkę.

Bilety na projekcje filmowe kosztują 12/15 zł. Na koło dyskusyjne wstęp jest bezpłatny. Wszystkie spotkania odbywają się w Sali Kinowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments