W poniedziałek (26 lipca) o godzinie 20:30 Motor Lublin zmierzy się na domowym torze z drużyną Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Wiemy, kiedy rusza sprzedaż na to spotkanie i jak będzie ona wyglądać.

Sprzedaż na poniedziałkowy mecz rozpocznie się we wtorek (20 lipca) o godzinie 20 na platformie Eventim. Będzie odbywała się w trzech etapach.

I etap to przedsprzedaż dla posiadaczy karnetów na miejsca numerowane. Będzie ona prowadzona od 20 lipca od godz. 20:00 do 21 lipca do godz. 10:00.

II etap będzie uruchomiony w przypadku niewykupienia puli biletów przez posiadaczy karnetów. Sprzedaż otwarta na miejsca numerowane rozpocznie się w środę (21 lipca) o godz. 10:00 do wyczerpania 50% wszystkich miejsc na stadionie.

III etap będzie na miejsca nienumerowane wyłącznie dla kibiców zaszczepionych posiadających stosowny certyfikat szczepień przeciwko COVID-19. Certyfikat nie dotyczy dzieci i młodzieży do lat 18.

W przedsprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne w cenie 50 zł oraz bilety na Trybunę Główną w cenie 100 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. Kibice posiadający karnety na Trybunę Główną, jako jedyni będą mogli zakupić bilet na tę trybunę wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Trybuna Główna” (nie będą mieli możliwości wyboru biletu na inny sektor). Pozostali kibice posiadający karnety będą mogli kupić bilet na każdy sektor poza Trybuną Główną wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Sektory A,B,C”.

Aby wziąć udział w przedsprzedaży należy wejść na wydarzenie, a następnie wpisać numer karnetu znajdujący się pod kodem QR oraz sektor, rząd, miejsce jako jeden ciąg cyfr (przykład: karnet na sektor A1, rząd 1, miejsce 1 o numerze 123456789 będzie miał kod 123456789A111). Każdy karnet będzie upoważniał do zakupu jednego biletu natomiast w ramach procesu zakupowego będzie można zakupić 2 bilety w jednym zamówieniu.

Bilety na to spotkanie będą personalizowane i nie będzie możliwości zmiany danych. W związku z epidemią klub ma jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments