Klimatyzowane wnętrza, wysokiej klasy sprzęt konferencyjny, wyjątkowa atmosfera oraz dbająca o najdrobniejszy szczegół załoga – to główne atuty pięciogwiazdkowego Hotelu Alter.

Butikowa przestrzeń

Sala konferencyjna z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem ma doskonałe warunki do zorganizowania szkoleń, konferencji czy forum eksperckiego dla firm.

– Goście mogą wybrać formułę spotkania z szerokiej oferty organizacji wydarzeń firmowych. Hotel Alter zaspokoi wszelkie potrzeby uczestników wydarzenia – zapewnia właścicielka hotelu, pani Justyna Stachowicz.

Hotel dysponuje również salą z ofertą kawy Nespresso, zestawem herbat. – Nasi hotelowi cukiernicy wychodzą do klienta ze specjalną propozycją fingerfoodowych przekąsek i ciast – podkreśla właścicielka hotelu.

Dla VIP-ów

Tuż obok sali konferencyjnej znajduje się VIP room, dostępny i często wykorzystywany jako miejsce spotkań kuluarowych i briefingów „na szczycie”. Jest to również przestrzeń, w której goście mogą palić cygara, których szeroki wachlarz znajduje się w ofercie hotelu.

Goście, którzy pragną odbyć spotkania „za zamkniętymi drzwiami” oraz przeprowadzić konferencję / video konferencję w zaufanym gronie, mogą skorzystać z wyjątkowej przestrzeni, jaką jest apartament Piotra Bonieckiego. – Jako zwieńczenie spotkania proponujemy wykwintną kolację z obsługą na wyłączność – mówi Dariusz Łazowski, manager marketingu Hotelu Alter.

Restauracja EGO specjalnie przygotowuje oferty lunchy biznesowych podczas trwania szkoleń i konferencji w hotelu, a także cateringi do siedzib firm wraz z obsługą kelnerską. – To nasza nowa propozycja obsługi eventów poza hotelem – informuje Justyna Stachowicz. – Chętnie spotkamy się z organizatorami w hotelu i na miejscu doprecyzujemy ofertę, która spełni oczekiwania zamawiającego. Oprowadzimy i pokażemy miejsca oraz sposoby konfigurowania usług.

Od zaręczyn do przyjęcia weselnego

Hotel Alter to połączenie XVI-wiecznej kamienicy, jej uroku i klimatu z wysublimowanym, nowoczesnym wzornictwem. Pokoje o niepowtarzalnej stylistyce, wyposażeniu i pełnym komforcie, sprzyjają organizacji wieczorów zarówno panieńskich, jak i kawalerskich.

– Zaręczyny to wydarzenie wymagające właśnie takiej oprawy. Nastroju, specjalnego menu, szampana. Wszystko po to, by wypowiedziane TAK było na wieki – podkreśla Dariusz Łazowski.

Strefa OZI SPA & Wellnes to dopieszczenie zmysłów dopełnione energetycznymi masażami, które umilą dalszą wspólną drogę. – Mamy bogate doświadczenia w organizacji tego typu wydarzeń, a kartki, maile i odwiedziny po podróżach poślubnych, są dowodem na szczęście naszych gości – uśmiecha się pani Stachowicz.

Przyjęcia weselne w sali bankietowej przy okrągłych stołach czy w innych ustawieniach z oprawą świetlną oraz wyjątkową i szeroką ofertą menu, cocktail barem oraz VIP roomem, zapewnią wszystko, czego oczekują Państwo Młodzi, rodzice i goście.

– Bogate portfolio usług ponadstandardowych oraz pełne zaangażowanie w pomoc, realizację i przebieg przyjęcia weselnego, zapewnia nasz zespół hotelowy. I to wszystko w Lublinie, w sercu Starego Miasta na ulicy Grodzkiej 30 – podkreśla pani Stachowicz.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments