W związku z remontem słynnej Sali Widowiskowej, Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka wystawia na sprzedaż 380 foteli kinowych.

Oryginalne, drewniane siedziska z czerwonym obiciem pamiętają wszystkie najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce w Chatce Żaka. Obecnie sprzedawane fotele, ponad 20 lat znajdowały się w Kinie Kosmos, po czym w 1986 r. zostały przeniesione do Chatki Żaka.

Fotele mogą zaistnieć na nowo w kolekcjach kinomanów, jak również miłośników stylu retro i wzornictwa z czasów PRL. To także wyjątkowa okazja dla stałych bywalców Chatki Żaka, aby zdobyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę – ulubiony fotel może już wkrótce zagościć w ich własnym domu!

Fotele będzie można kupić w zestawach od 2 do 5 sztuk, w kategoriach cenowych od 40 zł do 80 zł za sztukę – w zależności od stanu technicznego i ilości zakupionych foteli. Oprócz foteli, w sprzedaży są także elementy wyposażenia techniki estradowej o wartości kolekcjonerskiej, m.in.: kolumny, wzmacniacze, miksery, lampy i reflektory.

Osoby zainteresowane zakupem, mogą dzwonić pod numer tel. 81 533 32 01 w. 120.

Fot. A. Dudek/ UMCS

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments