W związku z panującą epidemią koronawirusa w Polsce, swoją działalność zawiesiły również lubelskie szkoły tańca. Wyszły one jednak z propozycją lekcji online zarówno indywidualnych, jak i ogólnodostępnych. Sprawdź, gdzie możesz nauczyć się tańca bez wychodzenia z domu.

Szkoła Tańca Step By Step

W tym miejscu lekcje są prowadzone przy użyciu urządzeń mobilnych, darmowego oprogramowania i popularnych komunikatorów. Nauka przebiega bardzo podobnie jak ta, którą instruktorzy prowadzą na sali w szkole tańca. Pokazują kroki dla pań, jak i dla panów. Instruktor wspólnie z partnerką wyjaśnia sposób wykonania danych kroków i monitoruje robione postępy. Można odbyć treningi grupowe, jak i indywidualne, np. naukę pierwszego tańca na wesele.

Szkoła tańca online

Taniec folklorystyczny

Instruktorka Katarzyna Jankowska na swoim Facebooku prowadzi zajęcia z tańca folklorystycznego. Lekcje są dostępne na YouTubie na kanale Inspiruj Siebie-Katarzyna Jankowska.

Zajęcia są dostosowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jankowska pokazuje podstawowe kroki i krótkie choreografie tańców folklorystycznych, na przykład krakowiaka, ale także elementów baletu. Zajęcia są bezpłatne.

Lekcje online 

Szkoła Tańca Dance Mania w Lublinie

Szkoła oferuje zajęcia z hip-hopu i tańce z rodzicami. Zajęcia będą prowadzone dla całej zebranej grupy. Grupy taneczne również są stworzone na Facebooku.

– Jedni maja live, a inni dostają filmiki od nas. Robimy im taneczne zadania domowe – podkreśla Katarzyna Ząbrowicz, instruktorka tańca Dance Manii.

Passa Passa Dance Studio

Szkoła oferuje trzy różne pakiety zajęć. Możecie wykupić jedne zajęcia online w cenie 10 zł, miesiąc treningów (4 wejścia) w cenie 25 zł lub kartę VIP w cenie 100, dzięki której możecie korzystać z nieograniczonej liczby treningów.

W zajęciach mogą wziąć udział dzieci i dorośli. W ramach zajęć online możecie skorzystać między innymi z nauki twerku (grupa początkująca) oraz bachaty solo dla kobiet.

Zapisać się na zajęcia możesz pod numerem telefonu 790-510-780 bądź mailowo:  recepcjapassa@gmail.com.

Grafik zajęć online znajdziesz tutaj

UDS Dance Studio

Jeśli chcecie skorzystać z oferty tanecznej online UDS-u musicie wejść na Facebooka Studia i wypełnić formularz kontaktowy. Wtedy instruktorzy dopasują zajęcia do waszych potrzeb i zainteresowań i ustalą terminy zajęć.

W ramach zajęć online możecie wziąć udział między innymi w hip-hopie, jazzie i tańcu nowoczesnym dla najmłodszych.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
To Przykre
To Przykre
3 lat temu

Zapytajmy Katarzyny jak zaczęła się jej przygoda z jej ‘szkolka tanca’ – jak zebrała się pierwsza grupa? A może wyćwiczyła dzieci przez 2 lata za czyjeś pieniądze, a później tą grupę ukradła innej szkole tańca w której pracowała? ? Zapytajcie ja o to – niech Wam sam opowie…