Dom Kultury Bronowice zaprasza do wzięcia udziału w pierwszej edycji Lublin Youth Festival. Czekają na Was 4 wyjątkowe koncerty w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego. Wysłuchać ich możecie w dwa wrześniowe weekendy – 3 i 4 września oraz 10 i 11 września.

Ralph Kamiński

Koncerty rozpoczną się w piątek (3 września) od występu Ralpha Kamińskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20. Na scenie podczas koncertu Ralphowi towarzyszyć będzie jego zespół The Best Band in the World, z którym artysta współpracuje od lat.

Sprzedaż biletów na koncert ruszyła w poniedziałek (21 czerwca) o godzinie 10:00 on-line za pośrednictwem naszej strony DDK Bronowice. Możecie je nabyć w cenie 90 zł (bilet w I strefie, rzędy od 1 do 7) i w cenie 75 zł (bilet w II strefie, rzędy od 8 do 14).

Mery Spolsky

W sobotę (4 września) o godzinie 19:00, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego wystąpi Mery Spolsky. Publiczność rozgrzeje też lubelski zespół Pasażer, uczestniczący w nowej fali muzyki popularnej razem z jej syntezatorowymi brzmieniami, triolowym rapem i elektronicznym chłodem, jednak z dodatkiem rockowej ekspresji.

Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie. Sama pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje głównie do myślenia. Na swoim koncie ma już dwa albumy: „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”, trzy nominacje do Fryderyków, kilka wyprzedanych tras koncertowych, miliony odtworzeń na YouTube i w serwisach streamingowych. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji.

Sprzedaż biletów na koncert ruszyła w poniedziałek (21 czerwca) o godzinie 12:00. W związku z ograniczeniami spowodowanymi wystąpieniem stanu epidemii, nie będzie możliwy zakup biletów w kasie. Sprzedaż jest prowadzona wyłącznie internetowo na stronie DDK Bronowice. Bilety możecie nabyć w cenie 55 zł (rzędy od 8 do 14) i w cenie 70 zł (rzędy od 1 do 7).

Daria Zawiałow

W piątek (10 września) możemy wziąć udział w koncercie Darii Zawiałow. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19. Przed koncertem artystki publiczność rozgrzeje zespół NIEBØ, czyli nowy autorski projekt Agi Ozon i Adriana Kierońskiego.

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek.

Sprzedaż biletów na koncert ruszyła w poniedziałek (21 czerwca) o godzinie 14:00 on-line za pośrednictwem strony DDK Bronowice. Możecie je nabyć w cenie 100 zł (strefa I, rzędy od 1 do 7) i 85 zł (strefa II, rzędy od 8 do 14).

Janek Traczyk

W sobotę (11 września) o godzinie 19:00 wystąpi Janek Traczyk z zespołem muzycznym. Przed występem artysty publiczność rozgrzeje lubelska kompozytorka, wokalistka i gitarzystka, tworząca alternatywną muzykę pop, Monika Kowalczyk.

Wokalista zaśpiewa i zagra przy fortepianie, a towarzyszyć mu będzie zespół muzyczny. Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Janka, w tym również premierowo w Lublinie materiał z wydanej niedawno debiutanckiej, solowej płyty „Nadal Jestem”.

Sprzedaż biletów na koncert ruszyła w poniedziałek (21 czerwca) o godzinie 16:00 on-line za pośrednictwem strony DDK Bronowice. Bilety możecie nabyć w cenie 60 zł (strefa I, rzędy od 1 do 7) i w cenie 45 zł (strefa II, rzędy od 8 do 14).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments