Masza i Niedźwiedź w Lublinie. Spotkanie z bohaterami serialu

0
721

Skende Shopping zaprasza na wyjątkowe spotkanie z bohaterami popularnego serialu animowanego „Masza i Niedźwiedź”. 1 i 2 września w godzinach 12-19 centrum handlowe zmieni się w miejsce zabaw i przygód. Dzieci będą mogły wyszaleć się, by w poniedziałek w pełni sił rozpocząć nowy rok szkolny.

Powstaną tematycznie strefy animacyjne pełne niezapomnianych atrakcji. – Wybierając aktywności dla najmłodszych chcemy, aby były ciekawe, ale przede wszystkim rozwijające wyobraźnię i mające aspekt edukacyjny. Pokazujemy, że przez zabawę można nauczyć się wielu przydatnych umiejętności i zachowań. Zawsze zapraszamy najbardziej znanych i uwielbianych przez dzieci bohaterów bajek – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego SKENDE Shopping.

Na „Podwórku Maszy i Niedźwiedzia” przez cały dzień odbywać będą się gry i zabawy. Dzieci wspólnie nauczą się nowych piosenek oraz tańców. Będą poznawać podstawowe zasady bezpieczeństwa w szkole, w lesie i na wycieczce. Dowiedzą się również, jak rozpoznać leśne zwierzęta po pozostawianych przez nie śladach i słyszanych odgłosach. Małych miłośników przyrody zapraszamy również do strefy „Wyhoduj swój własny ogródek”, w której dzieciaki będą mogły samodzielnie posadzić sadzonki.

W programie przewidziane są także liczne konkursy i gry zręcznościowe, np. konkurs na najlepszego piłkarza, tor przeszkód, przeciąganie liny oraz nauka żonglowania i innych sztuczek cyrkowych. Dla fanów ruchu drogowego będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w „Rowerowym wyścigu z Pandą”.

„Masza i Niedźwiedź” to popularna rosyjska animacja opowiadająca losy małej, niesfornej dziewczynki Maszy i byłego zwierzaka cyrkowego Niedźwiedzia. Bohaterowie wspólnie mieszkają w lesie, gdzie odkrywają świat, uczą się i wraz z przyjaciółmi przeżywają niezwykłe przygody. Bajka od 2014 roku emitowana jest w języku polskim i podbija serca zarówno dzieci, jaki i rodziców.

Spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem organizowane jest w ramach cyklu „Back to School”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments