Dobra kawa to dla niektórych niezbędny początek dnia. Zwykle pijemy ją zaraz po opuszczeniu ciepłego łóżka dla poprawy nastroju. Coraz częściej jednak poranną kawę pijamy w miejscach specjalnie stworzonych do tego. Przygotowaliśmy subiektywne zestawienie najlepszych kawiarni w Lublinie, które podadzą przepyszną kawę ratując dzień niezależnie od okoliczności. Przy wyborze kierowaliśmy się takimi czynnikami jak cena espresso, ale też wybór herbat, czy możliwość zamówienia kawy alternatywnej oraz wybór ziaren do niej.

1. Teatralna Café

Kawiarenka wypełniona duszą i wspaniałym klimatem. Serwująca małe espresso w cenie
6 złotych. Do kawy możecie też zamówić jedno z wielu śniadań na słodko, jak i tradycyjnych. Miłośników herbat i kaw alternatywnych to miejsce na pewno zaskoczy w pozytywny sposób.

2. Kap Kap

Spokojna atmosfera tego miejsca zachęca do zwolnienia na chwilę podczas porannej kawy. Duży wybór metod parzenia kawy, a także wybór ziaren do nich, piramida herbat do wyboru i przepyszne espresso za 5,50 zł. A w dodatku lokalizacja otaczająca spokojną atmosferą z niesamowitym widokiem na zatłoczoną ulicę.

3. Par Zona

Miejsce idealne dla osób, które chcą uwiecznić poranną kawę na Instagramie. Jasne, przestronne wnętrze, w którym dostaniemy espresso za 5,90 zł. Duży wybór zastanie też każdego smakosza kaw alternatywnych, który wybierze z 4 metod alternatywnych. Smakosze herbat na pewno się tutaj odnajdą, a wybór śniadań i nie tylko na pewno przemawia na plus za tą kawiarenką.

4. Enzo Muratore

Ta kawiarnia zaskoczy was nietypowym wystrojem i pyszną kawę wypalaną na miejscu. Dostaniecie u nich espresso za ok. 6 złotych. Miłośnicy herbacianych poranków też znajdą coś dla siebie, jednak wybór nie jest największy w mieście. Natomiast wybór kaw alternatywnych jest bardzo duży. Do każdej z 6 metod można wybrać spośród ziaren, które są dostępne zależnie od okresu w roku.

5. Café Heca

Domowa atmosfera to ich przesłanie, za którym idzie genialna kawa. Małą czarną dostaniecie za 6 złotych. Wybór herbat jest ogromny, a smakosze kaw alternatywnych zawsze dostaną kawy z palarni całego świata, które mogą zostać przyrządzone w jednej z czterech metod.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments