W poniedziałek (20 maja) jury wybrało laureatów konkursu „Lubelski dzień dziecka. Namaluj swojego pluszowego przyjaciela”, zorganizowanego przez nasz portal dla lubelskich przedszkolaków.

Na nasz konkurs wpłynęło 60 prac plastycznych wykonanych różnymi technikami. Ze względu na wysoki poziom rysunków dzieci, wybranie zwycięskich prac było nie lada wyzwaniem. Ostatecznie po długich dyskusjach jury wybrało 3 najciekawsze rysunki. Laureaci otrzymają ręcznie robione pluszaki, które będą wyglądać jak te z ich prac.

Na zdjęciu nagrodzone prace

Zwycięzcy:

– Nikola Misztal, 6 lat. Przedszkole nr 25

– Lena Ulanowska, 6 lat.

– Nina Gębala, 5 lat. Przedszkole nr 15

 

Rozdanie nagród nastąpi do 31 maja w redakcji portalu Lubelski.pl.

Wszystkie misie zostaną wykonane z włóczki Himalaya Dolphin Babe. Zabawki wypełnione są kulkami silikonowymi, bezpiecznymi dla dzieci, a wszystkie elementy (oczka i dodatki) są tzw. „bezpiecznymi oczkami”, które są zaokrąglone i nie stwarzają zagrożenia w szczególności dla małych dzieci. Zabawkę można prać w pralce automatycznej w 30 stopniach.

Konkurs był przeznaczony dla przedszkolaków z Lublina w wieku 3-6 lat. Praca mogła być wykonana dowolną techniką: kredkami, farbami, pastelami, wyklejane lub ołówkiem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments