Narodowy Fundusz Zdrowia utworzył stronę internetową, na której możemy sprawdzić gdzie i kiedy można dostać się do wybranego specjalisty bezpłatnie. Informator o terminach leczenia dostępny jest pod adresem terminyleczenia.nfz.gov.pl

Aby sprawdzić terminy do specjalisty na stronie informatora musimy wybrać jedną z dwóch opcji: przypadek pilny albo przypadek stabilny. Następnie należy wybrać jakiego rodzaju specjalisty szukamy, podać miejscowość i województwo, w którym chcemy zapisać się do lekarza.

Następnie po kliknięciu wyszukiwania pojawią się wolne terminy u specjalistów w Lublinie i regionie, do których najszybciej możemy się zapisać wraz z miejscem, w którym przyjmują. W nawiasie znajdziecie też informację o tym, kiedy strona została zaktualizowana i kiedy jest pierwszy wolny termin.

Np. po wpisaniu wizyty u endokrynologa termin możemy znaleźć nawet i na następny dzień. Dostępnych jest również wiele na dwa, trzy dni do przodu. Do innych specjalistów, jak np. ortopedy czy chirurga terminy znajdziemy nawet na ten sam dzień.

Informator o terminach znajdziecie tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments