W niedzielę (24 maja) na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej odbył się 27. Piknik Olimpijski. Jak co roku przyciągnął tysiące uczestników, pokazując, jak w naturalny i atrakcyjny sposób można spędzać czas na świeżym powietrzu. Do Lublina przyjechało ponad 50 medalistów olimpijskich, którzy byli obecni podczas wydarzenia. Na odwiedzających czekała prawdziwa sportowa przygoda – ponad 25 różnorodnych stref aktywności. Od klasycznych dyscyplin olimpijskich, przez sporty wodne, sporty walki i gry zespołowe, aż po mniej znane i bardziej niszowe aktywności.
Piknik Olimpijski przyciągnął tłumy (zdjęcia)
Subskrybuj
0 komentarzy
Najwięcej głosów









































