W czwartek (11 sierpnia) na Arenie Lublin będziemy mogli wziąć udział w plenerowym kinie. O godzinie 21:00 zobaczymy film poświęcony legendzie piłki nożnej. Tydzień później (18 sierpnia) o 21:00 w Aqua Lublin wyświetlony zostanie film „Pirania”.

MOSiR w Lublinie zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej na Arenę Lublin. Wieczorem, płyta boiska zamieni się w plenerowe kino, w którym zobaczymy film „Diego”. To biograficzny seans, który opowiada historię miasta, w którym piłka to religia, a Diego, młody chłopak o niezwykłym talencie, staje się bogiem. Wrzucony w sam środek neapolitańskiego kotła – mafijnych rozgrywek, sukcesów, uwielbienia i skandali – nie potrafi udźwignąć swojej sławy.

Dla wszystkich uczestników dostępna będzie strefa gastronomiczna, w której kupicie popcorn, frytki, jak i burgery.

Natomiast w czwartek (18 sierpnia) kino przeniesie się do Aqua Lublin. To właśnie tam o godzinie 21:00 w wodach basenu olimpijskiego Aqua Lublin czekają Was emocje podczas seansu „Pirania”.

Pirania to film, który opowiada historię zaginionych nastolatków Maggie i Paul, którzy natrafiają na opuszczoną bazę wojskową, gdzie hodowano zmutowane piranie. Kłopoty zaczynają się, gdy ławica zostaje przypadkowo wpuszczona do rzeki.

Bilety do kin możecie nabyć od 20 zł na stronie mosir.lublin.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments