Siostry Szydłowskie nagrały cover znanego utworu (wideo)

0
428

Sing Sing Sing to tytuł pierwszego utworu sióstr Szydłowskich, który znajdzie się na ich debiutanckiej płycie. Utwór swoją premierę miał w czwartek (14 stycznia), a cały album będziemy mogli usłyszeć 5 lutego.

Płyta będzie nosić tytuł Siostry Szydłowskie i ukaże się nakładem wytwórni Universal Music Polska. Znajdzie się na niej osiem coverów, które Elżbieta, Jolanta i Krystyna śpiewały podczas występu w pierwszej edycji programu „The Voice Senior”, czyli między innymi utwory znane z repertuaru Alibabek, The Andrews Sister i Dolly Parton.

Na płycie znajdzie się między innymi świeżo wydany Sing Sing Sing, ale i Lollipop, Jolene, Kwiat Jednej Nocy czy Winter Wonderland.

Przypominamy, że Elżbieta Szymańska, Jolanta Szydłowska-Cichoń i Krystyna Szydłowska wygrały The Voice Senior w 2019 roku pod okiem wokalistki Urszuli Dudziak. Siostry pochodzą z Łodzi, jednak Krystyna Szydłowska od lat jest związana z Lublinem między innymi poprzez występy w Teatrze Muzycznym, przez co ma największe doświadczenie sceniczne.

Wywiad z Krystyną Szydłowską możesz przeczytać tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments