W weekend 16-17 listopada w Lublinie odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja „Prawo i Zarządzanie w Medycynie Estetycznej” organizowana przez Lubelski Regionalny Oddział Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Nowości w medycynie estetycznej, prawo w medycynie i budowanie wizerunku poprzez ubiór – to nie jedyne tematy poruszane na dwudniowej konferencji. Konferencja skierowana jest do lekarzy medycyny estetycznej. Swoje wykłady wygłoszą znakomici lekarze specjaliści, a także osoby na co dzień współpracujące z placówkami medycznymi.

Uczestnicy konferencji wezmą udział w wykładach poświęconych RODO w gabinecie, dokumentacji medycznej w gabinecie medycyny estetycznej oraz reklamy usług medycznych. Adwokaci poruszą też tematy ochrony wizerunku lekarza w sieci.

Podczas wydarzenia organizatorzy będą gościć wielu wystawców, zarówno liderów, jak i innowatorów w branży medycznej. Ciekawostki, osiągnięcia naukowe, jak i też najnowsze technologie będą uzupełnieniem całej konferencji.

Dodatkowo dla uczestników konferencji przewidziane zostały warsztaty praktyczne pod okiem specjalistów najwyższej klasy w Polsce. Ich tematyka będzie obejmować zastosowanie plazmy medycznej, zastosowanie hydroksyapatytu wapnia i kwasu hialuronowego w odmładzaniu grzbietu rąk czy metody redukcji tkanki tłuszczowej.

Zarówno 16, jak i 17 listopada konferencja rozpocznie się o godz. 9. Miejsce – Arche Hotel Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Waldemar Jankowiak
Waldemar Jankowiak
2 lat temu

Reklama szkoleń z zakresu medycyny estetycznej dla osób niebędących lekarzami zamieszczona na stronie z informacją o konferencji o takiej tematyce… Trochę niezręczne, prawda ? Pecunia non olet.