Teatr Andersena otwiera się po lockdownie. W lutym na najmłodszych widzów czekają liczne spektakle, które przedstawią dobrze znane historie baśni i bajek. W weekend otwarcia (13-14 lutego) możecie zobaczyć Szewczyka Dratewkę.

Szewczyk Dratewka to historia dzielnego Szewczyka Dratewki, który swoim sprytem pokonuje złego smoka, tym razem opowiedziana zostaje w kuchennej scenerii. Spektakl dla dzieci od 3 roku życia. To jednak nie jedyna atrakcja, bo w sobotę (13 lutego) możecie wziąć również udział w warsztatach lalkarskich skierowanych do całych rodzin.

W kolejnym tygodniu zobaczycie Bucik Kopciuszka. To spektakl dedykowany najmłodszej publiczności, który ma za zadanie oswoić maluchy z przestrzenią teatru oraz ich rozwój sensoryczny poprzez aktywny udział w działaniach proponowanych na scenie przez aktorów. Spektakl jest odpowiedni dla dzieci od 3 lat.

W ostatni weekend lutego czekać na Was będzie Calineczka. To wzruszająca historia małej dziewczynki, która samotnie usycha z tęsknoty za marzeniami i za kimś kto będzie jej naprawdę bliski. Spektakl dla dzieci od 5 roku życia.

Bilety są do kupienia w serwisie Bilety24.pl oraz w kasie teatru na godzinę przed wydarzeniem.

Repertuar

Sobota (13 lutego) godz. 16:00 i niedziela (14 lutego) godz. 12:00

Szewczyk Dratewka – bajka do zjedzenia, Bogusław Byrski, Wioletta Tomica, Gabriela Jaskuła

Sobota (20 lutego) godz. 16:00 i niedziela (21 lutego), godz. 12:00

Bucik Kopciuszka , reż. Katarzyna Kawalec

Sobota (27 lutego), godz. 16:00 i niedziela (28 lutego), godz. 12:00

Calineczka, reż. Przemysław Jaszczak

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments