Teatr Muzyczny w Lublinie prowadzi zbiórkę darów na rzecz nowo powstałego Oddziału dla Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1.

Według statystyk Komendy Głównej Policji w zeszłym roku 1339 dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat próbowało odebrać sobie życie. W 2020 roku były to 843 osoby. Te przerażające dane i nie tylko statystyki, a osobiste tragedie młodych ludzi.

Dlatego też Teatr Muzyczny w Lublinie chce wesprzeć nowo powstały Oddział dla Dzieci i Młodzieży, w wieku 13-21 lat, w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie i prowadzi zbiórkę darów na jego rzecz.

Potrzebne są materiały wykorzystywane podczas arteterapii: przybory plastyczne (farby, pędzle, kredki, flamastry, bloki rysunkowe itp.), książki, instrumenty muzyczne, gry planszowe, jak i pościel.

Dary zbierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 w Teatrze Muzycznym (ul. M. Curie-Skłodowskiej 5) na I piętrze. Jeśli chcecie przekazać dary w innych dniach lub godzinach należy wcześniej skontaktować się z sekretariatem pod adresem mailowym: sekretariat@teatrmuzyczny.eu lub tel. 81 532 76 13.

Zwieńczeniem akcji będzie zaplanowany na 7 października koncert charytatywny „Słyszę Cię” z udziałem gwiazd. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments