Uniwersytet Przyrodniczy jako pierwszy rozpoczyna walkę o przyszłych studentów. Dni otwarte uczelni odbędą się w czwartek (7 marca). Z bogatą ofertą uczelni będziecie mogli zapoznać się od godziny 10 do 15.

Podczas wydarzenia będziecie mogli porozmawiać z obecnymi studentami wszystkich kierunków UP. To oni wprowadzą Was w studencki świat i odpowiedzą na wszelkie pytanie związane z okresem studiowania, jak i wybranymi przez Was specjalnościami.

Będziecie mieli również możliwość dowiedzieć się czegoś więcej o tych najnowszych kierunkach. Od zeszłego roku są to biokosmetologia, ekoenergetyka, wychowanie fizyczne i agroturystyka. Studenci, którzy obecnie są na drugim roku chętnie o nich opowiedzą.

Na uczestników dni otwartych czekają również specjalne atrakcje. Między innymi kierunek weterynaria przygotuje pokazy biologiczne. Pająki, węże i szkielety zwierząt – to tylko niektóre z nich, jakie zobaczycie.

Poza żywymi okazami zwierząt czekają na Was pokazy chemiczne, fizyczne i kulinarne. Sale wykładowe na tej uczelni to bowiem nie tylko ławki i profesorska katedra. Wiele z nich to laboratoria i stanowiska do gotowania. To również zostanie przygotowane z myślą o nowych studentach.

Podczas dni otwartych dowiecie się również, jak przygotować zdrowe i smaczne posiłki, ale też dietetyczne chrupki, a nawet lody. A to wszystko oparte na własnej recepturze. Oprócz pokazów i warsztatów odbędzie się oprowadzanie po murach uczelni i wykłady oraz prelekcje.

Obecnie na Uniwersytecie Przyrodniczym studiuje około dziesięciu tysięcy studentów na czterdziestu kierunkach. Jak co roku uczelnia kusi również wieloma nowościami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments