Już 26 listopada w VIVO! Lublin będzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, przeglądów stomatologicznych i porad kosmetologicznych. Do dbania o swoje zdrowie i prowadzenia aktywnego trybu życia, zarówno młodszych, jak i starszych, zachęcać będą studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Akcja profilaktyczna „Zdrowie pod kontrolą” odbędzie się 26 listopada, w godzinach 10:00-18:00. Punkt badań zlokalizowany zostanie w holu głównym VIVO! Lublin na poziomie 0, przy sklepie ZARA.

Przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland będą udzielać tu konsultacji medycznych, a także wykonywać bezpłatne badania, takie jak pomiary ciśnienia tętniczego i glikemii, pomiar masy i analiza składu ciała. Nie zabraknie porad kosmetologicznych i przeglądów stomatologicznych. W konsultacjach i badaniach może wziąć udział każdy, bez względu na swój wiek.

Głównym celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości społecznej na temat chorób cywilizacyjnych i profilaktyki prozdrowotnej. Ważnym punktem akcji jest również edukacja w zakresie chorób układu sercowo-naczyniowego, cukrzycy oraz zasad racjonalnego żywienia czy farmacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments