W niedzielę (25 września) Motor Lublin pojedzie swoje rewanżowe spotkanie z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:15. Wiemy, kiedy i gdzie będzie można kupić bilety.

W związku z nadchodzącym meczem finałowym Drużynowych Mistrzostw Polski 2022 Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów, sprzedaż biletów będzie odbywała w dwóch etapach wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl.

Przedsprzedaż biletów rusza we wtorek (20 września) o godzinie 20:00. Jest ona dla osób posiadających karnety na sezon 2022 (jeden karnet = jeden bilet). Istnieje możliwość wpisania większej ilości karnetów przy jednej transakcji.

Kodem uprawniającym do kupna biletu w przedsprzedaży jest kod 9 cyfrowy znajdujący się pod kodem QR na karnecie. Przed wpisaniem kodu należy wybrać poziom promocji, czyli “T. Główna”, “Wejście A” lub “Wejście B, C”.

Sprzedaż otwarta ruszy 21 września o godzinie 20:00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 bilety. Bilet normalny kupimy w cenie 90 zł, bilet ulgowy w cenie 70 zł, bilet dziecięcy (do końca szkoły podstawowej) za 30 zł.

Klub informuje, że ma jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz (zgłoszenia ważne od 21 września, godz: 20:00).

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, że osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments