W związku z dynamiczną sytuacją spowodowaną pandemią na początku sezonu kibice mecze żużlowego Motoru Lublin będą oglądać z domowej kanapy. Klub wydał oświadczenie dotyczące karnetów i zakupu biletów na nadchodzący sezon.

W związku z zaistniałą sytuacją klub przygotował 2 warianty dla osób, które zakupiły karnet na zeszłoroczne mecze domowe Motoru Lublin. Pierwszą możliwością dotyczącą zakupionego karnetu jest jego wymiana na Pakiet Korzyści, w skład którego wchodzą 40% na zakup karnetu na sezon 2022 w przedsprzedaży, która zagwarantuje możliwość kupna karnetu przed sprzedażą regularną, dostęp do przedsprzedaży biletów w sezonie 2021 przy obecności kibiców na trybunach, jak i 20% zniżki w Oficjalnym Sklepie Kibica na cały asortyment (stacjonarnie oraz online).

Każda osoba, która posiada zakupiony karnet będzie mogła użyć Pakietu Korzyści. Wszystkie osoby, które w sezonie 2020 zdecydowały się na bluzę teamową automatycznie mogą skorzystać z wyżej wymienionego pakietu.

– Przeciągająca się pandemia w znacznym stopniu utrudnia nam funkcjonowanie oraz wprowadza ogromny niepokój. Wybranie pierwszego pakietu w znacznym stopniu pozwoli nam przetrwać kolejny, ciężki dla nas sezon i nie zmarnować ostatnich lat ciężkiej pracy – piszą pracownicy Motoru Lublin.

Drugą opcją jest całościowy zwrot pieniędzy za zakupione karnety. W celu jego otrzymania, należy się skontaktować z platformą sprzedażową eventim.pl za pomocą formularza, znajdującego się pod linkiem. Firma rozpatrzy wniosek, a następnie w ciągu 180 dni zwróci wpłacone pieniądze.

W przypadku, gdy obostrzenia zostaną poluzowane i kibice będą mogli wrócić na stadion bilety będą sprzedawane tak, jak w zeszłym roku, czyli indywidualnie na każdy mecz. Ilość biletów zależeć będzie od obowiązujących w tym czasie obostrzeń.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments