W niedzielę (21 czerwca) Motor Lublin zmierzy się z Moje Bermudy Stalą Gorzów. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 i będzie pierwszym domowym spotkaniem naszych zawodników w sezonie 2020. Zgodnie z nowym rozporządzeniem w meczu może wziąć udział tylu kibiców, ilu odpowiada 25 proc. objętości stadionu. Sprawdźcie, ile będzie dostępnych biletów na niedzielny mecz i jak je zdobyć.

Sprzedaż biletów będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w piątek (19 czerwca) o godzinie 20. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. Łącznie biletów będzie dostępnych 2050.

W sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 PLN, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. W związku z epidemią są jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia epidemicznego.

O zasadach obowiązujących na stadionie w związku z COVID-19 przeczytacie tutaj

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments