Przed nami finał PGE Ekstraligi! Pierwsze mecze rozegrane zostaną w niedzielę (11 września). W tym dniu Motor Lublin o godzinie 19:30 pojedzie na Jancarzu ze Stalą Gorzów. Sprawdziliśmy, gdzie będzie można kibicować lubelskiej drużynie.

Playa Marina

Największa w Lublinie plenerowa strefa kibica zostanie zorganizowana w Playa Marina nad Zalewem Zemborzyckim. Zobaczycie tam dwa mecze finałowe. O godzinie 17:00 For Nature Solution Apator Toruń zmierzy się z Włókniarzem Częstochowa.

O godzinie 19:30 rozpocznie się pierwszy finał Motoru Lublin, w którym zmierzy się on na Jancarzu z Moje Bermudy Stal Gorzów.

Wstęp do strefy kosztuje 20 zł. W cenie biletu dostaniecie piwo lub napój gratis.

Tifosi Sport Pub

Mecz możecie obejrzeć w Tifosi Sport Pubie przy ulicy Okopowej w Lublinie. Stolik możecie zarezerwować pod numerem telefonu: 81 472 16 16. W tym miejscu mecz można obejrzeć zarówno w lokalu, jak i w ogródku gastronomicznym, w którym znajdują się telewizory.

W tym miejscu przed spotkaniem Motoru Lublin będzie można zobaczyć zmagania Włókniarza Częstochowy z Apatorem Toruń. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Relaks

W plenerowej żużlowej strefie kibica będzie można wziąć udział również w Relaksie (Dąbrowica 149 a). W tym miejscu będzie możliwość zobaczenia wszystkich transmitowanych w tym dniu meczy PGE Ekstraligi Żużlowej. Mecze zostaną wyświetlone na dużym telebimie.

Do Waszej dyspozycji będzie bar z napojami i jedzeniem, a także leżaki. Wstęp do strefy kibica wynosi 10 zł.

Klub Studencki Kazik

Mecz możecie zobaczyć między innymi w Klubie Studenckim Kazik przy ul. Nadbystrzyckiej. Na strefę kibica wstęp jest wolny, jednak zainteresowanie kibiców lubelskim żużlem jest bardzo duże, dlatego możecie zarezerwować sobie stolik pod numerem telefonu: (81) 446 79 91.

Pub Czytelnia

Żużel będziemy mogli obejrzeć również w Pubie Czytelnia przy ul. Godebskiego 13 w Lublinie. Rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem telefonu: 883 054 690.

Perła Sport Pub

Mecz Motoru będzie można obejrzeć również w Perła Sport Pub na Arenie Lublin. Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem telefonu: 785 759 841. W Perła Sport Pub również będą transmitowane dwa spotkania.

Czy będzie miejska strefa kibica?

Czy miasto planuje utworzenie miejskiej strefy kibica? – Jako MOSiR nie planujemy i nie organizujemy takiej strefy kibica. Jednak jeśli klub zgłosi się do nas z takim pomysłem jesteśmy gotowi i otwarci żeby ją utworzyć – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiRu w Lublinie.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments