14 C
Lublin
sobota, 25 maja, 2024

Blog: Piechotą do kuchni

Autorka bloga Małgorzata Piechota to socjolożka z wykształcenia, nauki pobierała na lubelskich uczelniach. Gotować uczyła się na obozach harcerskich. Z tamtych czasów pozostało w niej zamiłowanie do prostej i zdrowej kuchni. Znawczyni i twórczyni zacnych nalewek, wielokrotnie uczestnicząca w turniejach i imprezach propagujących kulturę biesiadowania.

Nieustająco poszukująca nowych smaków, którymi uwielbia zaskakiwać swoich gości. Sztuka, nie tylko kulinarna odgrywa ważną rolę w jej życiu. Na co dzień zawodowo związana z jednym z lubelskich teatrów. Od niedawna jest również mediatorką i stara się pomagać skonfliktowanym ludziom. Chętnie nazywa siebie feministką, by w ten sposób prowokować do dyskusji na temat praw kobiet. Kocha życie, a zdrowym jedzeniem i dobrym winem chętnie dzieli się z bliskimi.

Na blogu będzie zdradzać Wam przepisy na swoje popisowe dania, za którymi szaleją jej przyjaciele. Będzie namawiać Was do zdrowej kuchni, często zachęcać do używania pysznych, ale mniej popularnych produktów. Dzięki niej nauczycie się przyrządzać nie tylko wspaniałe obiady, smakowite desery, ale też robić obłędne nalewki. Zabierze Was w niezwykłą kulinarną podróż. Gwarantujemy – na pewno będzie smacznie! 🙂

Ostatnie wpisy na blogu