21.8 C
Lublin
środa, 29 maja, 2024

Reklamuj się na lubelski.pl

Lubelski.pl to jedyny taki portal lifestyle w Lublinie i województwie lubelskim. Nowoczesny, z charakterem, tworzony przez profesjonalny zespół.

Zapraszamy do współpracy.

Reklama display

Display to najczęściej stosowany format reklamy w internecie. Przygotowaliśmy specjalne miejsca w naszym portalu oraz system reklamowy, dzięki któremu idealnie dopasujemy sposób wyświetlania do Twoich potrzeb.

Content marketing

Oferujemy realizację kompleksowych kampanii w stylu marketingu treści. Tworzone wspólnie z Klientem materiały są wartościowym elementem dla Czytelników i Klientów. Mogą to być pojedyncze artykuły, filmy, galerie jak i całe serwisy specjalne.

Materiały sponsorowane

Oferujemy miejsce na realizowanie kampanii SEM oraz publikację materiałów sponsorowanych. W ramach współpracy możemy opublikować gotowy artykuł lub stworzyć według danej specyfikacji.

Formy niestandardowe

Chętnie włączamy się w etap planowania mediów i doradzamy w przypadku niestandardowych kampanii reklamowych. Nasz zespół pomoże w realizacji projektów zarówno agencji, domów mediowych jak i indwidualnych klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA

Nasz portal Czytają osoby mieszkające w Lublinie i województwie lubelskim mówiące w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Witryna traktuje o tematach ważnych dla lokalnych społeczności oraz podpowiada, czym powinni kierować się przy wyborze miejsca na spędzenie wolnego czasu. Portal ma również drugą wersję, w której treści serwowane są w języku ukraińskim.

Dla stałych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty.

75 000
użytkowników
210 000
odsłon
62%
użytkowników mobile
70 000
średni zasięg wpisów na FB
Reklama

ReklamaDisplay

Reklama display umożliwia wyświetlanie materiałów graficznych, animacji oraz kodu html na poziomie strony głównej oraz podstron portalu. Sprawdź dostępne formaty i miejsca reklam na naszym portalu. Stosujemy modele rozliczeniowe CPM, CPC oraz Flat Fee. Wszystkie reklamy domyślnie wyświetlane są na wszystkich wersjach strony (mobile, desktop, laptop oraz tablet). Możliwość definiowania cappingu na użytkownika.

TOP AD

Reklama wyświetlana pomiędzy menu głównym portalu a tytułem artykułu. Najbardziej eksponowany element widoczny na wszystkich miejscach portalu (strona główna, kategorie oraz artykuły)

Dostępne wymiary: Banery poziome typu billboard.

Sidebar Ads

Reklama wyświetlana na prawym sidebar obok artykułu. Dostępne są dwa miejsca: Sidebar1 oraz Sidebar2. Sidebar przykleja się do widoku w trakcie przewijania ekranu (rozdzielczości powyżej mobile)

Dostępne wymiary: Banery pionowe typu wieżowiec oraz boxy.

In-text Ad

Reklama wyświetlana między akapitami artykułu. Wyświetla się w zależności od długości tekstu. Domyślnie lokowana jest między 4 a 5 akapitem danego materiału. W krótszych artykułach nie wyświetla się.

Dostępne wymiary: Banery poziome oraz boxy.

Footer Ad

Reklama wyświetlana w sekcji footer pojawia się przed komentarzami do artykułu i polem autora. Prezentowana jest na koniec artykułu oraz w miejscach służących do przewijania stron w materiałach multimedialnych.

Dostępne wymiary: Banery poziome oraz boxy.

Modal ad

Reklama wyświetlana jako modal prezentowana jest internaucie po upłynięciu określonego czasu. Domyślnie jest to 10 sekund. Wyświetla się w lewym górnym rogu przeglądarki dla laptopów oraz komputerów. Przykrywa ekran w urządzeniach mobilnych. Możliwość ustawienia opóźnienia zamknięcia reklamy o 5 sekund.

Dostępne wymiary: Reklamy graficzne oraz html.

Content

ContentMarketing

Działania z zakresu marketingu treści należą do pracochłonnych. Są również jednymi z najskuteczniejszych form reklamy. W trakcie kampanii tworzona jest interesująca dla odbiorcy treść. Z uwagi na fakt użyteczności materiałów, Czytelnicy chętnie zapoznają się z komunikatem reklamowym oraz dzielą się nim ze znajomymi. W ramach reklamy natywnej proponujemy Państwu szereg działań dostosowanych do specyfiki danej branży.

Do każdego tematu reklamy natywnej podchodzimy zawsze w sposób indywidualny. Starannie zaplanowane działania mają szansę przynieść najlepsze możliwe rezultaty. Tworzone w tej formie materiały są wartością dodaną portalu. Oznacza to, że w odróżnieniu od konkurencji – nie ukrywamy ich, a w ramach współpracy, dodatkowo eksponujemy. Nasz portal jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek dlatego raz stworzony artykuł będzie stale rozszerzał grono odbiorców w przyszłości dając stałe korzyści dla reklamodawcy. Napisz nam o swoim pomyśle, produkcie, marce i wspólnie stwórzmy świetną kampanię content marketingową.

zapytaj

Materiały

Materiały Sponsorowane

W ramach działań z zakresu produkcji mediów oferujemy publikację nadesłanych materiałów zgodnych z naszymi standardami oraz możliwość stworzenia artykułu, cyklu, galerii zdjęć, relacji, recenzji czy materiału filmowego z danego wydarzenia/na dany temat. Publikacja może być na krótki czas oraz na dłuższe terminy (działania SEM).

Materiały sponsorowane dzielimy na dwa typy reklamy stosowanej na naszym portalu. Pierwszym z nich jest możliwość publikacji nadesłanych artykułów* przez Klienta oraz jego promocja w widocznym miejscu strony głównej przez określony czas. Instnieje możliwość zlecenia redakcji stworzenia artykułu, galerii lub filmu na dany temat.

Drugi rodzaj działań sponsorowanych to marketing SEM. Dopuszczamy publikację atrakcyjnych treściowo materiałów zawierających jeden link typu dofollow. Publikacja materiału jest czasowa, jednak ze względu na specyfikację SEM, publikacja wynosi minimum 3 miesiące.

*artykuły muszą być unikalne (nie publikowane na innych portalach) oraz nie łamać przepisów polskiego prawa.

zapytaj

Akcje

AkcjeNiestandardowe

Jako redakcja chętnie angażujemy się w różne ciekawe formy promocji. Jeżeli chciałbyś wypromować swoje wydarzenie, pomysł lub firmę, napisz do nas i w kilku słowach napisz czym się zajmujesz oraz jakim budżetem dysponujesz. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

W marketingu dostępnych jest wiele różnych form reklamowych, a najlepszy efekt przynosi łączenie poszczególnych z nich. W ramach realizowanych na naszym portalu kampanii reklamowych zalecamy wykorzystanie pełnego potencjału marketingowego lubelski.pl. Jesteśmy otwarci również na nietypowe zlecenia.

zapytaj