Dni Tomaszowa Lubelskiego. Koncerty, warsztaty i zabawy (program)

0
1156

Będzie kolorowo i głośno – w piątek, 31 maja, rozpoczynają się Dni Tomaszowa Lubelskiego, podczas których będziecie mogli liczyć na wiele atrakcji dla dużych i małych. Wystąpią znakomite gwiazdy, odbędą się porywające sportowe zawody oraz bicie rekordu. Przekonajcie się sami!

Już w piątek od godziny 15 ruszy Holi Festival, czyli największy Festiwal Kolorów na Rynku Miejskim. To najbardziej kolorowa i energetyczna impreza. Tym razem pudrową tęczę zobaczymy na Runku Miejskim. Również w piątek o godz. 13 rozpoczną się biegi przełajowe o puchar Burmistrza Miasta w Parku Miejskim.

W sobotę, 1 marca, między godziną 9 a 16 w Tomaszowskim Domu Kultury odbędą się I Zawody Sumo Robotów o Puchar Burmistrza Miasta.

Niedziela, 2 czerwca, będzie dniem największych gwiazd. O godzinie 16 na Stadionie Miejskim OsiR „Tomasovia” na ul. Aleja Sportowa 8 rozpoczną się warsztaty lokalne, program artystyczny dla dzieci w wykonaniu „Domisiów”. Wystąpi zespół Hit Boyz i „Szafa Gra”. O godz. 20.30 wystąpi Jacek Stachursky z Zespołem.

Poza sceną będą trwać dodatkowe atrakcje: kiermasze, gastronomia, stoiska zabaw dla dzieci, stoiska promocyjne i handlowe.

Dodatkowo w ramach Dni Tomaszowa Lubelskiego we wtorek, 4 czerwca o godz. 18 w Parku Miejskim odbędzie się Koncert Zespoły Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.

W następny piątek, 7 czerwca, od godziny 10, odbędzie się akcja „Jak nie czytam , jak czytam”. Czyli pobicie wielkiego rekordu w czytaniu w Parku i na Rynku Miejskim.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments