„Bo miłość nie wyklucza” – tęczowe naklejki z takim napisem znajdziemy od wtorku (6 sierpnia) na restauracjach i lodziarniach w Lublinie. Łącznie jedenaście lokali w Lublinie zaangażowało się w akcję tolerancji.

– Lublin daje nam nadzieję, że jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie – czytamy na oficjalnym fanpage’u Marszu Równości na Facebooku. – Wczoraj wyruszyliśmy w miasto z naklejkami „bo miłość nie wyklucza” i z dumą możemy ogłosić, że już tego jednego dnia 11 lokali gastronomicznych i usługowych włączyło się w naszą akcję – podkreślają organizatorzy akcji.

Lista lokali:

Carmelito

Gran Caffé Santos Lublin

Café Teatralna

Viva La Pizza

Grana Padana (Niemce)

Soczysta Strawa

Umeå

Fresh Kitchen

WYRKO

Tattoo studio Banana mafia lublin

Kodak Express (Centrum Lublin)

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
JOANNA
JOANNA
4 lat temu

Dzięki za listę. Już wiem, gdzie nie bywać:)

Anarch
Anarch
3 lat temu
Reply to  JOANNA

I możesz wypier… Nikt tam na ciebie nie czeka.

Jaś
Jaś
2 lat temu
Reply to  Anarch

Tylko zjeb tak może odpowiedzieć nie zdrowa kobieta na umyśle duszy i ciele

wow
wow
4 lat temu

Podoba mi się ta akcja. Będę wiedział których miejsc unikać.

Wojciech
Wojciech
4 lat temu

Taka manifestacja działa w obie strony – to tak jak znany sportowiec czy celebryta zaangażuje się politycznie po jednej stronie. Natychmiast traci część wielbicieli. Mam nadzieję, że ta “promocja” będzie anty-promocją dla ludzi, ceniących sobie tradycyjny system wartości.

Mariusz
Mariusz
4 lat temu
Reply to  Wojciech

Te naklejki niech powieszą przy wejściu żeby było wiadomo gdzie nie wchodzić z dziećmi…

K.
K.
4 lat temu
Reply to  Mariusz

Panie Mariuszu, myśląc w ten sposób to nie powinien Pan z dziećmi na ulicę wychodzić…

moho
moho
4 lat temu
Reply to  K.

Jak przechodzi marsz LGBT, to słusznie lepiej z dziećmi nie wychodzić

Mariusz
Mariusz
4 lat temu
Reply to  K.

Pani K , pozwoli Pani że sam zdecyduje z kim i gdzie powinienem chodzić…

Barbara
Barbara
2 lat temu
Reply to  Mariusz

Współczuję dzieciom takich rodziców!
Nie sięgają po wiedzę naukową na temat inności seksualnych , a swoje dzieci ograniczają , pozbawiając jej. XXl wiek i taki ciemnogród.

Biczys
Biczys
4 lat temu
Reply to  Wojciech

Jaki tradycyjny system wartości? To nie żaden system tylko uczucia. Ludzie są różni, dla nich to jest tradycyjny “system” wartości, bo homo jest się homo i nigdy to się nie zmieni. Tradycyjny jak to nazywasz nie ma tu nic do rzeczy. To zawsze było i będzie, rodziny tradycyjne. Tak samo jak i geje, les. Zawsze byli i będą. To, że w Polsce nie zalegalizowali jeszcze związków partnerskich i się o tym tak nie mówiło jak teraz nie znaczy, że ludzi tych jest mało bo multum. W innych krajach są rodziny takie i związki homo i nawet rodziny. Jakoś tam jest… Czytaj więcej »

Momoo
Momoo
4 lat temu
Reply to  Biczys

Jakie uczucia?? Jak zaczniemy budować świat na uczuciach to jutro będzie koniec świata. To prawda że zawsze byli geje, ale nikt ich nie nazywał rodziną, bo dzieci mieć nie mogą

Kazik
Kazik
3 lat temu

to niebawem będą naklejki hetero, tylko dla białych, czarnych, prawosławnych, żydów, narodowców, lewaków etc. To jest chore i nie trafiony pomysł.

Jaś
Jaś
2 lat temu

Już was doszczętnie pojechało tragedia

Marta
Marta
4 lat temu

O widzialam jeszcze w Shani Jani tez maja

ansa
ansa
4 lat temu

i super, każdy człowiek ma niezbywalne prawo być kim chce i kochać kogo chce, nikomu nic do tego.Chcą legalizować swoje związki i byc traktowani jak inni obywatele – tak jest w każdym cywilizowanym kraju- nie bądźmy prowincjonalnym ciemnym krajem.,

Momoo
Momoo
4 lat temu
Reply to  ansa

Tu nie chodzi o tolerancję ale o ideologię, polecam zapoznać się z osiągnięciami szkoły frankfurckiej, takimi pojęciami jak marksizm kulturowy, tolerancja represywna. Gdyby chodziło o tolerancję to nie mieliby wsparcia największych korporacji i nie wymyślaliby 60 płci, orientacji też przybywa, a to wszystko teraz nagle się pojawiło. Oczywiście zawsze byli homoseksualiści ale nikt normalny nie nazwie dwóch facetów w związku rodziną. Nie zapominajmy o tym że homoseksualizm został zdjęty z listy chorób w wyniku głosowania, a to znaczy że jest część lekarzy która uważa homoseksualizm za zaburzenie psychoseksualne. Ja także tak uważam, tym ludziom trzeba pomagać, ale nie w tym… Czytaj więcej »

Adam
Adam
4 lat temu

Trochę przykro, że w Polsce doszło do takiej nietolerancji, że potrzebne są takie naklejki. Ale wyrazy uznania, dla wszystkich którzy potrafią okazać swoją Solidarność z ludźmi których dla bieżących politycznych celów wybrano na wroga nr 1 przy nadchodzącej kampanii wyborczej. Uchodźcy się już zgrali, potrzeba nowego wroga.

Eryk Cartman
Eryk Cartman
4 lat temu
Reply to  Adam

Trochę przykro, że w Polsce doszło do takiego debilizmu, że zakompleksione potwory potrzebują ogłaszać wszem i wobec, co robią w łóżku. Wmawiacie wszystkim, że was nienawidzimy, bo się różnicie, a tak na dobrą sprawę sami się wszędzie wpychacie, cholerni atencjusze. To już dawno przestała być walka o równość, której nota bene, nigdy wam nie brakowało. Ludzie wami gardzą, bo bezczelnie pakujecie się w naszą przestrzeń, a to jest kolejny przykład. Nikomu źle nie życzę, bo w przeciwieństwie do was, ja mam swoją godność i mózg, ale będe mieć bekę, jeśli któraś z tych knajp zwinie interes.

Adam
Adam
4 lat temu
Reply to  Eryk Cartman

Po Twojej wypowiedzi, widać doskonale, że takie naklejki są potrzebne. Nazywasz ludzi potworami, tylko dlatego że mają inną orientacje seksualną ? Może tego nie wiesz, to Ci wyjaśnię, ale Miłość to nie jest tylko to co się robi w łóżku, to znacznie znacznie więcej. I przy okazji, nie należę do środowiska LGBT, jestem hetero, mam żonę i dwie córki, oraz jestem praktykującym katolikiem.

Proste że tak
Proste że tak
3 lat temu
Reply to  Adam

to nie nazywaj sie katolikiem głąbie…

Nono
Nono
3 lat temu
Reply to  Proste że tak

Żałosny typku, tolerancja i niewykluczanie innych to właśnie katolicka wartość. Proponuję się douczyć, a nie pana księdza słuchać.

Barbara
Barbara
2 lat temu
Reply to  Eryk Cartman

Kogo przestrzeń!? Homofob i pewnie rasista, bo zazwyczaj jedno idzie w parze z drugim. Poczytaj sobie trochę pism naukowych na ten temat bo głupka z siebie robisz.