„Bo miłość nie wyklucza” – tęczowe naklejki z takim napisem znajdziemy od wtorku (6 sierpnia) na restauracjach i lodziarniach w Lublinie. Łącznie jedenaście lokali w Lublinie zaangażowało się w akcję tolerancji.

– Lublin daje nam nadzieję, że jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie – czytamy na oficjalnym fanpage’u Marszu Równości na Facebooku. – Wczoraj wyruszyliśmy w miasto z naklejkami „bo miłość nie wyklucza” i z dumą możemy ogłosić, że już tego jednego dnia 11 lokali gastronomicznych i usługowych włączyło się w naszą akcję – podkreślają organizatorzy akcji.

Lista lokali:

Carmelito

Gran Caffé Santos Lublin

Café Teatralna

Viva La Pizza

Grana Padana (Niemce)

Soczysta Strawa

Umeå

Fresh Kitchen

WYRKO

Tattoo studio Banana mafia lublin

Kodak Express (Centrum Lublin)

Fot. Materiały organizatora

15
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
14 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
wowJOANNAMariuszmohoMomoo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JOANNA
Gość
JOANNA

Dzięki za listę. Już wiem, gdzie nie bywać:)

Wojciech
Gość
Wojciech

Taka manifestacja działa w obie strony – to tak jak znany sportowiec czy celebryta zaangażuje się politycznie po jednej stronie. Natychmiast traci część wielbicieli. Mam nadzieję, że ta “promocja” będzie anty-promocją dla ludzi, ceniących sobie tradycyjny system wartości.

Mariusz
Gość
Mariusz

Te naklejki niech powieszą przy wejściu żeby było wiadomo gdzie nie wchodzić z dziećmi…

K.
Gość
K.

Panie Mariuszu, myśląc w ten sposób to nie powinien Pan z dziećmi na ulicę wychodzić…

moho
Gość
moho

Jak przechodzi marsz LGBT, to słusznie lepiej z dziećmi nie wychodzić

Mariusz
Gość
Mariusz

Pani K , pozwoli Pani że sam zdecyduje z kim i gdzie powinienem chodzić…

Biczys
Gość
Biczys

Jaki tradycyjny system wartości? To nie żaden system tylko uczucia. Ludzie są różni, dla nich to jest tradycyjny “system” wartości, bo homo jest się homo i nigdy to się nie zmieni. Tradycyjny jak to nazywasz nie ma tu nic do rzeczy. To zawsze było i będzie, rodziny tradycyjne. Tak samo jak i geje, les. Zawsze byli i będą. To, że w Polsce nie zalegalizowali jeszcze związków partnerskich i się o tym tak nie mówiło jak teraz nie znaczy, że ludzi tych jest mało bo multum. W innych krajach są rodziny takie i związki homo i nawet rodziny. Jakoś tam jest… Czytaj więcej »

Momoo
Gość
Momoo

Jakie uczucia?? Jak zaczniemy budować świat na uczuciach to jutro będzie koniec świata. To prawda że zawsze byli geje, ale nikt ich nie nazywał rodziną, bo dzieci mieć nie mogą

wow
Gość
wow

Podoba mi się ta akcja. Będę wiedział których miejsc unikać.

Marta
Gość
Marta

O widzialam jeszcze w Shani Jani tez maja

ansa
Gość
ansa

i super, każdy człowiek ma niezbywalne prawo być kim chce i kochać kogo chce, nikomu nic do tego.Chcą legalizować swoje związki i byc traktowani jak inni obywatele – tak jest w każdym cywilizowanym kraju- nie bądźmy prowincjonalnym ciemnym krajem.,

Momoo
Gość
Momoo

Tu nie chodzi o tolerancję ale o ideologię, polecam zapoznać się z osiągnięciami szkoły frankfurckiej, takimi pojęciami jak marksizm kulturowy, tolerancja represywna. Gdyby chodziło o tolerancję to nie mieliby wsparcia największych korporacji i nie wymyślaliby 60 płci, orientacji też przybywa, a to wszystko teraz nagle się pojawiło. Oczywiście zawsze byli homoseksualiści ale nikt normalny nie nazwie dwóch facetów w związku rodziną. Nie zapominajmy o tym że homoseksualizm został zdjęty z listy chorób w wyniku głosowania, a to znaczy że jest część lekarzy która uważa homoseksualizm za zaburzenie psychoseksualne. Ja także tak uważam, tym ludziom trzeba pomagać, ale nie w tym… Czytaj więcej »

Adam
Gość
Adam

Trochę przykro, że w Polsce doszło do takiej nietolerancji, że potrzebne są takie naklejki. Ale wyrazy uznania, dla wszystkich którzy potrafią okazać swoją Solidarność z ludźmi których dla bieżących politycznych celów wybrano na wroga nr 1 przy nadchodzącej kampanii wyborczej. Uchodźcy się już zgrali, potrzeba nowego wroga.

Eryk Cartman
Gość
Eryk Cartman

Trochę przykro, że w Polsce doszło do takiego debilizmu, że zakompleksione potwory potrzebują ogłaszać wszem i wobec, co robią w łóżku. Wmawiacie wszystkim, że was nienawidzimy, bo się różnicie, a tak na dobrą sprawę sami się wszędzie wpychacie, cholerni atencjusze. To już dawno przestała być walka o równość, której nota bene, nigdy wam nie brakowało. Ludzie wami gardzą, bo bezczelnie pakujecie się w naszą przestrzeń, a to jest kolejny przykład. Nikomu źle nie życzę, bo w przeciwieństwie do was, ja mam swoją godność i mózg, ale będe mieć bekę, jeśli któraś z tych knajp zwinie interes.

Adam
Gość
Adam

Po Twojej wypowiedzi, widać doskonale, że takie naklejki są potrzebne. Nazywasz ludzi potworami, tylko dlatego że mają inną orientacje seksualną ? Może tego nie wiesz, to Ci wyjaśnię, ale Miłość to nie jest tylko to co się robi w łóżku, to znacznie znacznie więcej. I przy okazji, nie należę do środowiska LGBT, jestem hetero, mam żonę i dwie córki, oraz jestem praktykującym katolikiem.