W środę (17 lipca) na stadionie lekkoatletycznym w Lublinie odbędzie się rekrutacja do sekcji sportowej Tytanów, czyli drużyny futbolu amerykańskiego. Początek o godzinie 18.30. Nowym klubowiczom Tytani obiecują przygodę życia, sportowe emocje na najwyższym poziomie i świetną atmosferę w gronie klubowiczów.

W tym roku drużyna Tytanów świętuje swoje 10-lecie i zaprasza wszystkie osoby, które chcą stać się częścią drużyny. Zawodnicy potrzebni są do drużyny juniorów (14-17 lat), seniorów (18+) oraz do drużyny Gigantów (10-13 lat), która trenuje futbol flagowy, bezkontaktowy.

Rekrutacja będzie polegała na podstawowych testach sprawnościowych – łapaniu piłki, sprintach, mobilności i brzuszkach oraz innych ćwiczeniach. Nie trzeba znać zasad gry w futbol amerykański, nauka następuje podczas treningów. Wymagany jest strój sportowy odpowiedni do pogody, natomiast wodę zapewnia partner drużyny. Warto zabrać ze sobą również dobre, sportowe nastawienie.

Swój nabór w środę prowadzić również będą Perełki Tytanów. Do tej sekcji zapraszane są osoby, które ukończyły szesnasty rok życia. Perełki Tytanów to grupa cheerleaderek, która występuje podczas meczów drużyny sportowej, na ich wydarzeniach oraz imprezach promocyjnych.

Na nowych klubowiczów czeka fantastyczna przygoda, sportowe emocje, możliwość reprezentowania miasta na meczach i wydarzeniach, darmowa siłownia, zniżki u partnerów, a przede wszystkim świetna atmosfera w grupie ponad 100 klubowiczów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments