W czwartek (19 maja) i w piątek (20 maja) o godzinie 19:00 w Teatrze Starym usłyszymy wybitnych artystów związanych z polską, jak i lubelską piwnicą artystyczną. Koncert „Wieczorem” to wieczór z poezją Józefa Czechowicza w aranżacjach Włodka Pawlika.

Na scenie teatru wystąpią Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Łukasz Jemioła, Jan Kondrak, Anna Michałowska, Piotr Selim, Jolka Sip i Natalia Wilk. Zobaczymy także zespół muzyczny w składzie: Włodek Pawlik (fortepian), Adam Zagórski (perkusja), Damian Kostka (kontrabas, gitara basowa).

Włodek Pawlik odkąd został laureatem nagrody Grammy w 2014 roku, jest rozchwytywany na całym świecie, nieustannie koncertując i komponując. Mimo to nie zapomina o swojej wierniej publiczności w Lublinie i będziemy go mogli usłyszeć w dwa majowe wieczory.

Bilety możecie nabyć w pierwszej strefie w cenie 70 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy), w drugiej strefie w cenie 50 zł (bilet normalny) i 35 zł (bilet ulgowy), a także w strefie trzeciej w cenie 35 zł (bilet normalny) i 20 zł (bilet ulgowy). Miejsca stojące można kupić w cenie 20 zł.

Premiera widowiska odbyła się w marcu 2013 roku.

Fot. Teatr Stary/materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments