IKEA po raz kolejny rusza z akcją społeczną „Zabawa to poważna sprawa”, mającą na celu zwrócenie uwagi na potrzeby dzieci. W ramach kampanii odbędzie się zbiórka zabawek dla najmłodszych, która potrwa do 28 grudnia. Wszystkie maskotki trafią do małych podopiecznych Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

W ramach akcji odwiedzający sklep IKEA mogą kupić maskotki, książki, klocki oraz inne zabawki i przekazać je na rzecz podopiecznych hospicjum w Lublinie. Na zbiórkę przygotowany został specjalny pojemnik w kształcie domku, który znajduje się w pobliżu Bistro. Po zakończeniu akcji, pracownicy sklepu IKEA odwiedzą najmłodszych w placówce i przekażą im zebrane zabawki.

„Zabawa to poważna sprawa” to międzynarodowa akcja społeczna IKEA, która ma zwrócić uwagę na to, że każde dziecko ma prawo do zabawy i uczenia się. W akcji co roku uczestniczą klienci, ale także pracownicy sklepu IKEA w Lublinie, którzy czynnie włączają się w zbiórkę. W poprzednich edycjach zebrane maskotki trafiły do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie, a także Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie.

– Cieszę się, że już kolejny raz możemy realizować kampanie „Zabawa to poważna sprawa”. To akcja, która daje bardzo dużo radości naszym pracownikom i klientom, ale przede wszystkim sprawia, że na twarzach dzieci pojawia się uśmiech – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Podczas trwania akcji w sklepie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Będzie na nich czekał specjalnie przygotowany „Szlak Pandy” – zabawa polegająca na szukaniu ukrytych na terenie sklepu pluszowych pand. Mali poszukiwacze będą mieli do dyspozycji mapy, na których zaznaczone zostały wskazówki. Dodatkowo w nietypowych miejscach sklepu pojawią się pluszowe zwierzęta. Wszystko po to, aby informować o trwającej akcji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments