Do soboty (18 września) w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa fani czarnego sportu mogą oddać krew. W zamian za to, otrzymają oni bilet na niedzielny (19 września) mecz żużlowy, który będzie pierwszym finałowym spotkaniem.

W niedzielę (19 września) Motor Lublin zmierzy się na stadionie przy al. Zygmuntowskich 5 z Betard Spartą Wrocław. Będzie to pierwsze finałowe spotkanie lubelskich Koziołków, a jednocześnie ostatni mecz żużlowy w tym sezonie.

Kibicom czarnego sportu w Lublinie nie trzeba nawet mówić, jak trudno jest zdobyć bilet na żużel, a zwłaszcza na tak ważne spotkanie. Dlatego też Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wychodzi z propozycją, aby oddali oni krew. W zamian za ten cenny dar, otrzymają oni bilet.

Akcja trwa codziennie do soboty (18 września). Aby uzyskać bilet należy podać hasło: #jedziemydalejlaczynaskrew. Na kibiców czeka codziennie 50 wejściówek.

Krew można oddać w czwartek (16 września) od godziny 7 do 17, piątek (17 września) od godziny 7 do 13:30 i w sobotę (18 września) od godziny 7:30 do 13:30.

Fot. Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments