Stracili dach nad głową wskutek pożaru. To, czego nie stawił ogień, zostało zalane wodą podczas akcji gaśniczej i nie nadaje się do użytku. Pogorzelcom z Wronowa będzie można pomóc w Puławach. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Cugowski.

Pożar wybuchł w piątek (21 czerwca) przed południem. Drewniany dom, w którym znajdowała się 5-osobowa rodzina, stanął w płomieniach. Pan Artur z żoną i trójką dzieci zdołał uciec i nikomu nic się nie stało. Jednak dom, w którym mieszkali tylko trzy lata, uległ całkowitemu zniszczeniu.

Aby pomóc rodzinie stanąć na nogi w Puławach, w niedzielę (11 sierpnia) w Hotelu Izabella zostanie zorganizowany koncert charytatywny z wieloma atrakcjami dla uczestników. Wszystko po to, by zebrać jak największą sumę pieniędzy na pomoc poszkodowanym.

Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Cugowski, który da wyjątkowy koncert już o godz. 16. W tym roku artysta obchodzi swój Złoty Jubileusz 50 lat na scenie: „50 lat na 100 procent”.

Podczas spotkania charytatywnego odbędzie się również aukcja charytatywna. Wśród licytowanych przedmiotów pojawi się obraz kazimierskiego malarza Jacka Kośmińskiego. Uczestnicy będą mieli też okazję wylicytować książkę z autografem Roberta Lewandowskiego, plakat z autografami zawodników KSW oraz wiele voucherów do restauracji i salonów urody.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments