W tegorocznej ofercie KUL znajduje się blisko 30 kierunków, w tym 8 nowości i jest to między innymi Realizacja obrazu filmowego i telewizyjnego, Executive Master of Business Administration, Zarządzanie firmami rodzinnymi – skuteczny sukcesor. Studia prowadzone będą stacjonarnie oraz w formule online. Rekrutacja trwa do 30 września.

– Studia podyplomowe to nie tylko możliwość pogłębienia swoich kompetencji, ale także szansa na zdobycie nowego zawodu – podkreśla dr Dorota Bis, kierownik Uniwersyteckiego Centrum Rozwijania Kompetencji.

Część kierunków prowadzona będzie w Stalowej Woli, gdzie działa filia uniwersytetu. Podobnie jak w Lublinie, będzie tam można podjąć studia MBA, a oprócz tego studia z zakresu zarządzania infrastrukturą wiejską i modernizacji rolnictwa oraz z przedsiębiorczości. Zajęcia będą miały głównie charakter zdalny.

– Potwierdzeniem jakości studiów podyplomowych na KUL jest szerokie grono ich absolwentów – zauważa dr Bis. I dodaje, że z tej formy kształcenia na uniwersytecie skorzystało już ponad 10 000 słuchaczy.

Rekrutacja na studia podyplomowe potrwa do 30 września. Szczegółowe informacje o każdym z kierunków znajdują się na stronie kandydat.kul.pl. Można je także uzyskać telefonicznie pod numerem 81 445 39 96 lub na profilu studia podyplomowe KUL na Facebooku.

Naukę mogą podjąć absolwenci studiów I i II stopnia, a także studenci ostatniego roku jednolitych studiów magisterskich.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments