Tematyczne gry miejskie na terenie Lublina cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku rozpoczęła się I edycja cyklu Lubelskiej Ligi Gier Miejskich, podczas której możemy uczestniczyć w 4 tematycznych grach, rozwiązywać zagadki i odpowiadać na pytania związane z najważniejszymi wydarzeniami naszego miasta.

W sobotę, 21 września, o godz. 13 zaplanowano już trzecie spotkanie cyklu. Tym razem tematem przewodnim będzie Maraton Lubelski i biegi organizowane w ramach Grand Prix Lublina.

Gry odbywające się w lipcu i sierpniu odbyły się w ramach Carnavalu Sztukmistrzów oraz Jarmarku Jagiellońskiego. Tematem ostatniej rozgrywki będą znane osoby, które pochodzą z Lublina.

Podczas każdej z gier na 3 najlepsze drużyny czekają nagrody. Dodatkowo organizatorzy przygotowali upominki dla najlepiej przebranej drużyny (zgodnie z wcześniej narzuconym tematem strojów).

W grze miejskiej brać udział mogą maksymalnie 4-osobowe drużyny, limit drużyn wynosi 100. Zgłosić może się każdy. Każdy uczestnik otrzyma upominek, a na najlepsze drużyny czekają gadżety i vouchery od partnerów Lubelskiej Ligi Gier Miejskich.

Tym razem na graczy czeka 6 punktów kontrolnych w miejscach związanych z Maratonem Lubelskim, na trzech stacjach gracze usłyszą pytania natomiast na pozostałych stacjach będą mieli do wykonania zadania. Na każdej stacji czekać będzie grupa sędziów, którzy będą wpisywać uczestnikom punkty za wykonane zadania.

Zapisy odbywają się tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments