Lubelskie Dni Psa w Lublinie. Dog yoga, pokazy i konsultacje

0
595

Już w niedzielę, 19 maja, otwarcie sezonu Lubelskich Dni Psa w Radości. Na opiekunów czworonogów i ich pupili czeka wiele atrakcji: śniadanie na trawie, dog yoga, konsultacje z behawiorystami, pokazy i strefa relaksu.

Lubelskie Dni Psa na stałe wpisały się w kalendarz lubelskich imprez. Tegoroczna edycja rozpocznie się 19 maja w Radości. Wszyscy, którzy chcą spędzić dzień wraz ze swoim pupilem i innymi miłośnikami psów, powinien zarezerwować sobie czas na niedzielny chillout pod chmurką.

W programie wydarzenia znalazło się nie tylko śniadanie na trawie, ale również konsultacje z behawiorystą, który opowie jak dobrać odpowiednie akcesoria dla pupila, jak prowadzić wspólną zabawę, doradzi w sprawach żywienia i zdradzi nieco ze spacerowego savoir vivre’u.

Dla wszystkich chętnych poprowadzone zostaną warsztaty dog yogi. – „DOG yoga” to nowa praktyka ćwiczeń, podczas których między uczestnikami zajęć chodzą nasze kochane pieski. Ten rodzaj jogi ma łączyć przyjemne z pożytecznym, by rozluźnić ciało i pobudzić umysł – wyjaśnia prowadząca, Katarzyna Wilczopolska.

Start sezonu zaplanowano na godzinę 11. Spotkanie potrwa do godz. 15:00. Wstęp wolny. Na zajęcia z dog yogi obowiązują zapisy u prowadzącej. Koszt 10 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments