Mimo że długo majowy wekend za nami, to w tym miesiącu czeka nas jeszcze wiele atrakcji. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ciekawe propozycje na aktywne spędzenie czasu w okolicach Zalewu Zemborzyckiego.

Ognisko i szanty

W niedzielę, 12 maja na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków odbędzie się wyjątkowy koncert „Szanty przy ognisku”. Wystąpi dla nas znany lubelski zespół Szantymen, który zapewni nam wspólną zabawę przy najpopularniejszych morskich pieśniach.

To nie koniec atrakcji. Tego samego dnia, dla zbudowania odpowiedniego klimatu, rozpalimy ogromne ognisko, na którym każdy będzie mógł usmażyć wcześniej przyniesioną kiełbaskę. Gotowe ogniskowe przysmaki zapewni też Restart To i Owo.

Wodne atrakcje

W sobotę, 18 maja, będziemy mieli okazję wybrać się na wspólny spływ kajakowy po Bystrzycy od Prawiednik do Słonecznego Wrotkowa. Na wodne atrakcje obowiązują wcześniejsze zapisy. Informacji szukajcie na profilu ośrodka na portalu Facebook.

Po zakończonym spływie na jego uczestników oraz wszystkich odwiedzających tego dnia Zalew Zemborzycki będzie czekało wspólne grillowanie. – Zapraszamy z własnymi grillami, kocami i przysmakami na ruszt. Będzie można również skorzystać z oferty Restart To i Owo – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

Maraton fitness

W sobotę, 25 maja, na terenie ośrodka Słoneczny Wrotków będziemy mogli spalić wszystkie kalorie, które zgromadziliśmy w czasie rozpoczynającego się sezonu grillowego. Najlepsi lubelscy trenerzy i instruktorzy zaproszą do wspólnych ćwiczeń, których program będzie dostosowany do możliwości wszystkich uczestników: będą intensywne zajęcia dla amatorów dużego wysiłku fizycznego, ale także lekki rozruch dla „mniej wysportowanych”.

Słoneczny Wrotków

W tym roku kompleks Słoneczny Wrotków poddany został przebudowie. Składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12-metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Do dyspozycji zainteresowanych są też zjeżdżalnie: 100-metrowa „anakonda”, trójtorowa rodzinna ślizgawka oraz ,,cebula”, a także wodny plac zabaw, wyspa piratów, siłownia, boisko do siatkówki i restauracje. Otwarcie wyremontowanego kompleksu odbędzie się już w czerwcu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments