Blisko 2000 osób zaszczepiono od środy (5 maja) w Hali Icemania, gdzie działa powszechny punkt szczepień. Punkt powstał we współpracy miasta z I Wojskowym Szpitalem Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie i czynny jest od godz. 8 do 20 przez 7 dni w tygodniu.

Od dnia 5 maja od godziny 15:30 do niedzieli (9 maja) zaszczepiono około 2000 tysięcy osób. Informację tę potwierdza nam Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie, który jest odpowiedzialny za szczepienia mieszkańców w tym miejscu. W punkcie działa 10 stanowisk szczepień, w których dziennie szczepionkę może otrzymać 720 osób.

Lokalizacja Punktu w Hali MOSIR Icemania przy Al. Zygmuntowskich 4 uwzględnia łatwość komunikacyjną, zarówno dla osób korzystających z komunikacji miejskiej, jak i dojeżdżających własnym samochodem, dla których przewidziany jest duży parking.

Możliwość zapisywania się na szczepienia w Icemanii prowadzona jest na dotychczas obowiązujących zasadach, czyli poprzez infolinię 989 lub e-Rejestrację na portalu pacjent.gov.pl. W celu zarejestrowania się na szczepienie istnieje również możliwość bezpośredniego kontaktu z punktem poprzez nr tel. 882 935 720 lub osobiście. Rejestracja czynna jest w godzinach pracy punktu, czyli od 8 do 20.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments