Dobiega końca III etap projektu „Plan dla Dzielnic”. Ostatnie dwa warsztaty dzielnicowe odbędą się jeszcze w styczniu. Tym razem przedstawiciele miasta spotkają się z mieszkankami i mieszkańcami Ponikwody oraz Bronowic.

– Warsztaty w dzielnicach Ponikwoda i Bronowice kończą trzeci etap „Planu dla Dzielnic”. W ramach tych spotkań wspólnie z mieszkankami i mieszkańcami podsumowujemy wnioski z dyskusji publicznych oraz spacerów w terenie i definiujemy priorytetowe potrzeby dla poszczególnych dzielnic Lublina. Zachęcam do wspólnych rozmów wszystkich zainteresowanych przyszłością tych części Lublina – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Pierwszy z zaplanowanych warsztatów odbędzie się w dzielnicy Ponikwoda. Spotkanie rozpocznie się 24 stycznia (środa), o godz. 17.00, w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Lublinie, przy ul. Al. Spółdzielczości Pracy 65. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu. Zapisy potrwają do 23 stycznia do godz. 12.00.

Ostatnie warsztaty w ramach miejskiego projektu odbędą się w dzielnicy Bronowice. Spotkanie dla mieszkanek i mieszkańców tej części miasta zaplanowano 31 stycznia (środa), o godz. 17.30, w siedzibie Rady i Zarządu Dzielnicy, przy ul. Krańcowej 106. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu do wtorku (30 stycznia) do godz. 12.00.

Podczas warsztatów istnieje możliwość skorzystania z tłumacza PJM, a potrzebę taką należy zgłosić najpóźniej na 3 dni przed danym wydarzeniem, do godz. 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 81 466 25 54 lub na adres e-mail: partycypacja@lublin.eu.

Warsztaty to trzecia, ostatnia część wspólnej pracy nad strategiami rozwoju lubelskich dzielnic. Do zakończenia projektu pozostał ostatni etap prac – przygotowanie, na podstawie opracowanych wspólnie z mieszkankami i mieszkańcami założeń, planów rozwoju dla każdej części Lublina. Aktualne informacje o „Planie dla Dzielnic” dostępne są na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu.

Źródło: Miasto Lublin

Fot. Miasto Lublin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments