Jeśli zastanawiasz się, jak uczyć się języka angielskiego przez internet i szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, to jesteś w dobrym miejscu. Internetowe lekcje angielskiego muszą być prowadzone przez doświadczoną kadrę i odbywać się w taki sposób, aby oferować wysoką jakość nauczania oraz gwarancję postępów i szybkiego przyswajania wiedzy. Zobacz, na co zwracać uwagę podczas wyboru szkoły.

Postaw na sprawdzoną szkołę

Jeśli nie masz czasu na testowanie rozwiązań na własnej skórze, to warto od razu szukać szkoły języka angielskiego online, która zebrała już dobre opinie. Takiej, która zapewni nam wszystko, czego potrzebujemy do nauki, a jednocześnie da możliwość wyboru materiału czy też lektora. Warto zapoznać się z ofertą szkoły, gdzie możemy nauczyć się angielskiego od podstaw online (np. w Tutlo). Dzięki sprowadzonym metodom i nowoczesnemu podejściu do nauczania, angielski online z lektorami z tej szkoły to gwarancja jakości. Tutlo jest pewnym wyznacznikiem, jak powinny wyglądać dobre kursy online. Oto najważniejsze cechy takich szkoleń.

1. Zajęcia są indywidualne:

Szybka nauka angielskiego online jest możliwa jedynie wtedy, gdy zajęcia odbywają się regularnie, a co najważniejsze, w małych grupach. Najlepiej, gdy możemy uczyć się z naszym lektorem metodą jeden na jednego, czyli w taki sposób, że zajęcia są zamknięte. W pokoju online znajdujemy się jedynie my i nasz polski lektor lub native speaker. Dzięki temu on skupia się tylko na jednym uczniu, a my na nauce. Nie musimy też obawiać się wstydliwych sytuacji, na przykład podczas przejęzyczenia.

2. Możliwość wyboru nauczyciela:

Niektórzy z nas chcą uczyć się gramatyki, którą przeważnie lepiej wytłumaczy nam polski lektor, inni wolą naukę słów i akcentu z native speakerem. Dobra szkoła daje nam możliwość połączenia się z wybranym przez nas lektorem i naukę takiego materiału, który w danej chwili chcemy powtórzyć.

3. Różne poziomy nauczania:

Każdy z nas jest na innym poziomie zaawansowania językowego. Dlatego dobra szkoła daje możliwość nauki na różnych poziomach. W ofercie takiej szkoły znajdziemy lekcje dla dzieci i młodzieży, lekcje dla dorosłych, angielski zaawansowany, na przykład biznesowy. Najlepsze szkoły przygotują nas do certyfikatów językowych, a także od egzaminów na uczelniach. Nie może też zabraknąć rozwiązań dla przedsiębiorców czy też rodzin.

4. Testowe lekcje:

Jeśli nie jesteśmy przekonani do lekcji przez internet, to warto sprawdzić, czy preferowana przez nas szkoła daje możliwość wzięcia udziału w bezpłatnej lekcji testowej. Dzięki temu nie tylko sprawdzimy i potwierdzimy swoje umiejętności, ale także będziemy mogli zobaczyć, czy taki sposób nauczania nam pasuje, czy czegoś się obawiamy, czy mamy problem z rozmową z lektorem itd.

5. Możliwość nauki za pomocą różnych urządzeń

Dla wielu osób ważne będzie to, czy zajęcia mogą odbywać się tylko za pośrednictwem komputera, czy możliwe będzie korzystanie na przykład z telefonu lub tabletu. Ta swoboda, jaką dają urządzenia mobilne, jest obecnie bardzo ważna. Jeśli faktycznie lepiej uczy się nam i rozmawia za pomocą tabletu, sprawdźmy, czy wybrana szkoła ma przygotowaną aplikację do nauki języka na wybranym przez nas urządzeniu.

Powyższe aspekty to absolutne minimum. Musimy zwrócić na nie uwagę, bo inaczej możemy na późniejszym etapie nauki być po prostu niezadowoleni z poziomu czy też metod nauczania. Warto zrobić sobie listę naszych oczekiwań i sprawdzić, czy określona szkoła spełnia je wszystkie. Jeśli nie wiemy lub nie znajdziemy odpowiedzi, to warto zadzwonić do wybranej szkoły i podpytać o interesujące nas szczegóły.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments