Piwna joga w Lublinie. Ćwiczenia połączone z piciem piwa

0
857
Fot. Materiały organizatora

W niedzielę, 22 lipca, odbędzie się druga edycja Beer Yoga w Radości, podczas której można będzie wziąć udział w warsztatach piwnej jogi. Warsztaty odbędą się w dwóch blokach – o 11:00 oraz 12:30.

Śniadanie na trawie szturmem zdobywa kolejnych zwolenników. Nic dziwnego – to imprezowy raj dla smakoszy piwa i miłośników zwierząt, którzy nie lubią rozstawać się ze swoimi czworonogami i najchętniej wszędzie zabieraliby je ze sobą. Druga edycja, która odbędzie się 22 lipca wprowadzi uczestników w smakowitą kuchnię francuską. Nie zabraknie doskonale znanych francuskich tart słodkich i słonych przygotowanych przez kucharzy Tart’Yvonne i pobudzającej kawy od niestrudzonych baristów z mobilnej kawiarenki Bike Café. Na fanów piwa czekają zaś tradycyjne smaki lubelskiego browaru.

– Nasi goście będą mogli skorzystać z baru, gdzie zakupią nie tylko piwo, ale także lemoniadę, soki i inne napoje. Staramy się trafiać w gusta wszystkich uczestników. Zapewniam, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi menedżer artystyczny klubu “Radość”, Oskar Lipiński.

Gwoździem programu będą warsztaty piwnej jogi, które łączą tradycyjne techniki jogi z piciem złotego trunku.

Beer yoga to rodzaj gimnastyki, który łączy przyjemne z pożytecznym: ćwiczymy jogę i pijemy piwo. Podczas takich zajęć skupiamy uwagę na butelce, starając się utrzymać równowagę i nie wylać piwa, a przy mniej wymagających pozycjach rozkoszujemy się trunkiem. Beer yoga to w Lublinie nowość, ale chętnych nie brakuje. Możliwość połączenia spotkania piwno-towarzyskiego z wysiłkiem fizycznym jest ciekawą alternatywą, więc myślę, że lubelscy jogini i piwosze pojawią się tłumnie w „Radości” – mówi instruktorka jogi Katarzyna Wilczopolska.

Czworonożni goście także będą zadowoleni. Czekają na nich miski pełne świeżej wody i mnóstwo głaszczących rąk.

Impreza odbędzie się 22 lipca w klubie „Radość” przy Browarze Perła, ul. Bernardyńska 5.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments