We wtorek (11 lutego) o godzinie 20.30 Perełki Tytanów zapraszają na darmowe warsztaty cheerleadingu, które odbędą się w siłowni Fit & Gym AZS przy ul. Stadionowej 1. Podczas otwartego treningu będzie można spróbować swoich sił w cheerleadingu.

Na warsztaty mogą przyjść osoby od 15 roku życia, które lubią aktywność fizyczną, lubią uczyć się układów tanecznych i elementów akrobatyki. – Jeśli lubisz dużo ruchu to te warsztaty są dla Ciebie. Niezależnie od poziomu twojego zaawansowania nauczymy cię wszystkiego, nawet od podstaw – mówi Weronika Książek, trenerka Perełek Tytanów.

Cheerleading to dyscyplina sportu, która polega głównie na kibicowaniu zespołowi drużyny sportowej, np. futbolu amerykańskiego. Doping cheerleaderek to nie tylko układy taneczne, ale też elementy gimnastyki, jak również wykonywanie figur akrobatycznych. Przy tym należy pamiętać o zagrzaniu do głośnego dopingu całej publiczności. Perełki Tytanów to drużyna cheerleaderek kibicująca Tytanom Lublin, lubelskiemu zespołowi futbolu amerykańskiego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments